Yükleniyor...

Doğru Tahminleriyle Bilinen Analist Bitcoin’in 15.000 Dolara Ulaşacağı Tarihi Açıkladı

DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, Bitcoin'in 24 ay içinde en büyük satın alma sinyalini gösterdiğini söyledi.

Dogru Tahminleriyle Bilinen Analist Bitcoinin 15.000 Dolara Ulasacagi Tarihi Acikladi

DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in 24 ay içinde en büyük satın alma sinyalini gösterdiğini söyledi.

Yeni bir DataDash videosunda Merten, Bitcoin’in haftalık 13.000 $ ‘ın üzerinde kapatmasının en büyük kripto para birimi için tarihi bir kilometre taşı olduğunu söyledi.

“Bu pazar en yüksek haftalık kapanışı belirledik, ki bu 2018 Ocak ortasından bu yana  en yüksek haftalık kapanış. Yani bu gerçekten çok heyecan verici bir şey.”

Kripto para stratejisti fiyat belirleme bağlamında, son haftalık kapanışın neden güçlü bir yükseliş sinyali olduğunu vurguladı.

“Teknik bir perspektiften bakıldığında bunun, çizelgelerinizde kullanabileceğiniz herhangi bir göstergenin değerinin çok ötesinde son derece değerli olmasının nedeni bunun, 11.000 $ ‘ın üst aralığı arasında herhangi bir yerde, Bitcoin için uzun süredir önemli bir direnç noktası olmasıdır. Şubat 2018’de, Temmuz ve Haziran 2019’da ve ayrıca 2020 Ağustos’unda gördük. 11.000 $ ‘dan 13.000 $’ a kadar olan bu aralığın, Bitcoin için birçok kez tartışmalı bir direnç aralığı olduğu düşünülüyor.

Fiyatlar, Aralık 2017’de gördüğümüz 20.000 $ ‘lık en yüksek seviyelere geri dönmeye çalışırken, fiyat bu aralıkta kalmaya çalışıyor ve aslında, bu aralıkta her ortaya çıktığında, Bitcoin satın alan kişiler tarafından hızla satılıyor. sonunda, Satış baskısı alıcılardan daha ağır basmaya Başlayınca  karlar elde Edildi. Bu sefer gerçekten çok fazla satış baskısı yok.”

Merten, lider kripto para birimi hakkındaki yükselişi yıllık zaman dilimine bakarak bir adım daha ileri götürüyor. Merten’e göre, Bitcoin’in 2020’yi tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru güçlü bir hareketin başladığını belirtmek için kilit bir fiyattan kapatması gerekiyor.

“Yapmamız gereken, bir kapanış belirlemek. Burada yıllık yüksek kapanış olan 13.880 $ ‘ın üzerinde önemli bir kapanış görmek istiyorum. Ekim, Kasım, Aralık ayına kadar, yılın sonuna kadar Bitcoin için 14.000 $, 15.000 $ seviyelerinden Kapatmasını bekliyorum. Bu olursa Bitcoin’in uçuşa geçmesi kaçınılmaz olacak.

Görmemiz gereken tek şey bu.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner