Yükleniyor...

Band Protocol (BAND), Yüzde 25 Artış Gösterdi!

Band Protocol (BAND), son 24 saatte yüzde 25’lik bir yükseliş yaşayarak 10 dolar seviyesini aştı.

band protocol yüzde 25 arttı

Band Protocol (BAND), son 24 saatte yüzde 25’lik bir yükseliş yaşayarak 10 dolar seviyesini aştı. Popüler kripto para birimi yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 10,26 dolardan işlem görüyordu.

Bant Protocol, piyasaya sürülmesinden sonra pek de etkileyici olmayan bir performans yaşamıştı. 6 ay sonra, Mart çöküşüyle beraber kripto para birimi ​​yarıda kalan ilk büyümesini görmeye başladı. O zamandan beri BAND, kısa düzeltmelerle kesintiye uğrayan, birbiri ardına büyük dalgalanmalar görüyor.

Bant Protocol (BAND), yalnızca Eylül 2019’un ortalarında piyasaya sürülen nispeten genç bir kripto para. BAND henüz bir yaşında bile değil, ancak son birkaç aydaki fiyat performansı birçok kişiyi etkiledi. Altcoin’in son beş gündeki fiyat performansı ise herkesin dikkatini çekti.

Lansmandan Sonra BAND Performansı

Piyasaya sürüldüğünde, BAND fiyatı oldukça düşüktü ve 0,619 dolar seviyesinde bulunuyordu. Ancak, büyümek yerine, fiyatı aylarca düşmeye devam etti ve sonunda bu yılın 1 Ocak’ında 0.22 dolara geriledi.

band protocol

Bunu takiben, kripto para hafif bir iyileşme görmeye başladı ve bu da sonunda Şubat ayındaki rallisi sırasında kripto piyasasının geri kalanıyla birlikte büyümeye başlamasına izin verdi. Ancak, büyüme oldukça yavaştı ve koronavirüs korkuları nedeniyle fiyat bir kez daha 0,6 dolara geri döndü. Sonuç olarak, BAND fiyatı bir kez daha dibe yaklaştı, ancak bu sefer 0,3 dolarda durdu.

Birçoğunun hatırladığı gibi, Mart ayında yaşanan büyük çöküşten sonra bir iyileşme dönemi yaşandı. Bu dönem birçok kripto paranın eski seviyelerine geri dönmesine izin verdi ve hatta bazıları bunu tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) kadar sürdürdü. BAND bunlardan biriydi ve kripto para, son dört ayda ortaya çıkan bir ralli ile yükselmeye devam etti.

BAND Fiyat Artışları

Bant, 26 Mart civarında bir iyileşme görmeye başladı ve o zamandan beri hiç durmadı. Kripto para Nisan ayı boyunca yükseldi ve 2 Mayıs’a kadar 1.25 dolara ulaştı. Küçük bir düzeltmenin ardından tekrar yükselmeye başladı ve bu seviyeyi kolaylıkla aşarak 4 Haziran’a kadar 1,88 dolar ile yeni bir zirveye ulaştı. Yine bir düzeltme geldi, ancak bu sefer yatırımcılar BAND’ı mükemmel bir fırsat olarak görmeye başladı.

BAND satın almak için acele ettiklerinde, kripto para fırladı ve 20 Temmuz’da 4,8 dolara yükseldi. Ardından, kripto paranın 3.45 dolara düşmesine neden olan başka bir fiyat reddi oldu. O zamandan beri, BAND son zirvesinden fiyatını iki katından fazla artırarak yükseliyor. Şu anda kripto para 10.26 dolar seviyesinde bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner