Yükleniyor...

Bu Haftanın En İyi Performans Gösteren 3 Kripto Para Birimi

Kripto para sektörü son zamanlarda oldukça fazla fiyat dalgalanması gördü ve bunların çoğu çok olumlu.

haftanın en iyi 3 kripto para birimi

Kripto para sektörü son zamanlarda oldukça fazla fiyat dalgalanması gördü ve bunların çoğu çok olumlu. Birçok kripto para, kendilerini hafta başında olduğundan çok daha yüksek bir yerde buldu.

İşte bu haftanın en çok kazandıran 3 kripto para birimi:

Zcash (ZAC)

Zcash (ZAC), haftanın başındaki fiyatının durumunu ve şu anki konumu karşılaştırılırsa haftanın en iyi performansını sergileyen kripto para birimi diyebiliriz.

Piyasa değerine göre şu anda 22. sırada yer alan stablecoin, bu hafta +% 25.16 fiyat artışı gördü. Fiyatı 84 doların altından 101 dolara kadar yükselmeye başladı. Zcash’in zirveye çıktığı yer bu seviye oldu. Kripto para birimi daha sonra bir düzeltme yaşadı ve yazının yazıldığı sırada 92.62 dolardan işlem görüyordu.ve bir düzeltme yapılırken, kripto para hala şu anki 94,24 dolara tırmanmayı başardı.

Dash (DASH)

Zcash’in ardından % 16,3’ün üzerinde artışla bu hafta en iyi ikinci performansı sergileyen Dash var. Zcash’e benzer şekilde, Dash’in fiyatı da yaklaşık 84 dolardan başladı, ancak bu durumda 84 dolar bir direnç seviyesinden ziyade bir destek idi.

Hafta boyunca, kripto paranın fiyatı desteği yavaşça geride bırakmaya başladı ve aynı zamanda 92 dolar ve 100 dolarlık dirençleri aşarak 104 dolara yükseldi. Zirvenin ardından 96 dolara hafif bir düzeltme gelirken, DASH fiyatı bir kez daha artış yaşadı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 99.47 dolardan işlem görüyordu.

Ripple (XRP)

Son olarak, üçüncü sırada, haftanın başında olduğundan % 14.99 daha yüksek bir fiyatla karşımıza çıkan XRP var. XRP, fiyatının 0,26 dolardan 0,32 dolara ve ardından 0,28 dolara düşmesine ve sonunda 0,31 dolara geri dönmesine neden olan oldukça güçlü bir dalgalanma yaşadı.

Kripto para şu anda, bu dirence yaklaşırken kendisini 0,30 doların hemen altında buluyor ve bu seviye üzerinde durmayı başarırsa, oldukça güçlü bir destek görevi görebilir. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0,296041 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner