Yükleniyor...

Bankacılık Devi Standard Chartered, Global Digital Finance’a Dahil Oldu

Bankacılık devi Standard Chartered, Global Digital Finance’e katıldı.

standard chartered

Bankacılık devi Standard Chartered, Global Digital Finance’e katıldı.

Standard Chartered, Global Digital Finance’ın (GDF) patron kuruluna katılan ilk banka oldu. Şirket, diğer üyelerle birlikte, dijital varlık dünyasında en iyi uygulamaların benimsenmesi için faaliyet gösterecek.

Global Digital Finance, 100’den fazla kuruluşa ve dünyanın her yanında 350’den fazla profesyonele sahip konumda. Kuruluşun misyonu, stratejik yenilikçiler aracılığıyla kripto varlık endüstrisini desteklemek. Ek olarak daha iyi yönetişim standartları için çalışıp, piyasa katılımcıları, düzenleyiciler ve politika yapıcılar arasındaki ilişkileri kolaylaştırmaktadırlar.

Standard Chartered’da Finansal Piyasalar Elektronik Ticaret ve Platformlar Küresel Başkanı Geoff Kot, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Dijital varlıkların benimsenmesini desteklemek ve dijital varlık standartları konusunda sektör diyaloğuna katkıda bulunmak, kolaylaştırmak ve öncülük etmek için diğer küresel uzmanlarla işbirliği yapabileceğimiz fırsatları dört gözle bekliyoruz”

Kot tüm bunlara ek olarak, kriptoların benimsenmesinin ekonomik sistemi daha verimli hale getireceğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner