Yükleniyor...

Baran Yıldırım: Regülasyonlar Gerekli

Mamoru Türkiye Ülke Müdürü Baran Yıldırım, İstanbul Blockchain Haftası'nda Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

Baran Yildirim Regulasyonlar Gerekli

Mamoru Türkiye Ülke Müdürü Baran Yıldırım, İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik ekibinin sorularına yanıt verdi.

İstanbul Blockchain Haftası, NFT’lerden kripto paralara kadar uzanan Blockchain teknolojilerinin ele alınacağı etkinliğin kapılarını 14 Kasım’da açtı.

“Regülasyonların Gerekli Olduğunu Düşünüyorum”

Mamoru Türkiye Ülke Müdürü Baran Yıldırım, 14-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Blockchain Haftası’nda Coinkolik’in sorularına cevap verdi.

Özel röportaj videosunu izlemek isteyenler için;

Baran Yıldırım, etkinliğin çok keyifli olduğunu belirterek, blockchain teknolojisinin ve dünyasının bu tarz etkinliklere ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Gündemdeki FTX kriziyle ilgili sorumuzu yanıtlayan Yıldırım, benzer olayların yaşandığını ve bu gibi olaylarda denetimin ne önemli olduğunu gösterdiğini belirtti. Düzenlemelerin kripto yatırımcısı için güzel olacağını düşünen Yıldırım’ın konuşmasında öne çıkanlar ise şunlar oldu:

“Düzenlemelerin yakın zamanda açıklanacağını düşünüyoruz. Düzenlemelerin gelmesi piyasa için iyi olacak. Piyasada regüle edilmiyor olmaktan kaynaklı kullanıcıların mağdur olmasına neden olabilecek uygulamalar olabilir. Bu tarz uygulamalara önlem olarak regülasyonlar oldukça önemli. Biz de Mamoru olarak, düzenlemelere uyum sağlamak için her türlü iş birliğine açığız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner