Yükleniyor...

Barça Studios Hisseleri Orpheus Media’ya Satıldı

FC Barcelona, Barça Studios’un yüzde 24,5’lik hissesinin prodüksiyon şirketi Orpheus Media şirketine satıldığını açıkladı.

Barca Studios Hisseleri Orpheus Mediaya Satildi

FC Barcelona, Barça Studios’un yüzde 24,5’lik hissesinin prodüksiyon şirketi Orpheus Media şirketine satıldığını açıkladı.

NFT ve Web3 çalışmalarını ortaklıklarla geliştirmeyi planlayan FC Barcelona, yeni iş birliklerinin önünü açıyor. Real Madrid ortak girişimiyle gündeme gelen FC Barcelona için Socios şirketi, Barça Studios’a 100 milyon dolarlık yatırım yapmıştı. Şimdi de FC Barcelona, yarım kalan anlaşmayı tamamlayarak Orpheus Media ile kozunu güçlendiriyor.

Barça Sudios’un Hisseleri Orpheus Media’ya 100 Milyon Euroya Satıldı

Köklü bir içerik üretme geçmişi bulanan görsel-işitsel prodüksiyon şirketi Orpheus Media, 100 milyon euroya Barça Studios’un yüzde 24,5’lik hissesini satın aldı.

Kulübün dijital, NFT ve Web3 stratejisinin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak olan anlaşma, 29 Temmuz’da Socios.com ile imzaların atılmasıyla birlikte tamamlanacak.

Mr.Jaume Roures tarafından yönetilen Orpheus Media’nın yüzde 24,5’lik hisse satın alımı, 23 Ekim’de FC Barcelona Üyeleri Genel Kurulu’nun yetkisi altında gerçekleştirildi.

Bu 100 milyon euroluk yatırımla birlikte Barça Studios’taki Socios gibi stratejik ortaklar, projenin değerine ve spor dünyasında dijital içeriğin geleceğine olan güvenlerini gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner