Yükleniyor...

Barcelona’nın Tokeni (BAR), Türkler Tarafından Resmen Yağmalandı

Özellikle son zamanlarda taraftar tokenlerini sıklıkla duyuyoruz.

barcelona token bar

Özellikle son zamanlarda taraftar tokenlerini sıklıkla duyuyoruz. Geçtiğimiz günlerde de Galatasaray’ın tokeni piyasaya çıkmış ve oldukça ilgi görmüştü. Türk kripto para severlerin bu ilgisi, piyasalar tarafından şaşkınlık ile karşılanmıştı. Bugün satışa sunulan Barcelona’nın Tokeni Barcelona Fan Token’de (BAR) benzer şekilde, piyasaya çıktıktan 2 saat süre içerisinde tamamen bitti.

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, 106 ülkeden 4000’den fazla katılımcının olduğunu ve en büyük ilginin ise Türkiye’den geldiğini bildirdi. Grafikten de görebileceğimiz gibi en büyük ilgiyi gösteren Türkiye’yi, Polonya ve Japonya izliyor.

Chiliz Parası CHZ, özellikle ülkemizde yoğun ilgi görüyor. Kripto paranın en çok alım satım yapıldığı yer ise, özellikle son günlerde tüm tv kanallarında yayınladığı reklamlar ile beğeni toplayan ve iyi bir çıkış elde eden Paribu üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner