Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Barcelona'nın Tokeni (BAR), Türkler Tarafından Resmen Yağmalandı

Barcelona’nın Tokeni (BAR), Türkler Tarafından Resmen Yağmalandı

ABONE OL:google-news

Özellikle son zamanlarda taraftar tokenlerini sıklıkla duyuyoruz. Geçtiğimiz günlerde de Galatasaray’ın tokeni piyasaya çıkmış ve oldukça ilgi görmüştü. Türk kripto para severlerin bu ilgisi, piyasalar tarafından şaşkınlık ile karşılanmıştı. Bugün satışa sunulan Barcelona’nın Tokeni Barcelona Fan Token’de (BAR) benzer şekilde, piyasaya çıktıktan 2 saat süre içerisinde tamamen bitti.

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, 106 ülkeden 4000’den fazla katılımcının olduğunu ve en büyük ilginin ise Türkiye’den geldiğini bildirdi. Grafikten de görebileceğimiz gibi en büyük ilgiyi gösteren Türkiye’yi, Polonya ve Japonya izliyor.

Chiliz Parası CHZ, özellikle ülkemizde yoğun ilgi görüyor. Kripto paranın en çok alım satım yapıldığı yer ise, özellikle son günlerde tüm tv kanallarında yayınladığı reklamlar ile beğeni toplayan ve iyi bir çıkış elde eden Paribu üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

Öne Çıkan Başlıklar