Yükleniyor...

Barry Silbert, SecondMarket’teki Görevinden İstifa Etti

Bitcoin ekosisteminin gelişmesine ön ayak olan Barry Silbert, CEO olarak görev yaptığı ve 2004'te kurduğu SecondMarket'ten istifa etti.

Bitcoin ekosisteminin gelişmesine ön ayak olan Barry Silbert, CEO olarak görev yaptığı ve 2004’te kurduğu SecondMarket’ten istifa etti. Şirketin blog gönderisinde açıklama yapan Silbert, dijital para birimleri üzerine daha fazla yoğunlaşabilmek için bu kararı aldığını belirtiyor.

“Özel şirketlerdeki günlük yönetim işlerinden uzaklaşarak, enerjimin yüzde yüzünü dijital para birimleri odaklı yoğunlaştıracağım. Bitcoin’e olan tutkum herkes tarafından biliniyor ve bu kararım için çok doğru bir zamandayız.”

Bu geçiş ile birlikte BIT ile SecondMarket arasındaki ayrımı daha rahat yapabileceğini söyleyen Barry Silbert’ın eski koltuğuna ise, Bill Siegel oturacak. Şu ana kadar 30 Bitcoin girişiminde yatırımi bulunan Silbert, SecondMarket’in ilerleyen zamanlarda çok iyi bi yerde olacağına inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner