Yükleniyor...

BTC China, USD ve HKD ile İşlem Yapmaya Başladı

OKCoin'in USD ile işlem yapmaya başladığını açıklamasından sonra, BTC China da USD ve HKD (Hong Kong Doları) ile işlem yapmaya başlayacağını açıkladı.

OKCoin’in USD ile işlem yapmaya başladığını açıklamasından sonra, BTC China da USD ve HKD (Hong Kong Doları) ile işlem yapmaya başlayacağını açıkladı.

BTC China, Bitcoin komünitesinin göz bebeği olan Reddit’te Pazartesi günü kullanıcılara USD ve HKD ile işlem yapılabileceğini duyurdu. OKCoin ve BTC China’nın bu hamlelerinden sonra, Çin piyasalarının Bitcoin üzerine olan etkisinin tekrar artacağından korkan yatırımcılardan bazıları, bu gelişmeleri kötüye yorarken, Bitcoin’in gelişimi adına bunlar güzel gelişmeler.

BTC China ise konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

“Deneme evresi boyunca BTC China, bir kaç milyon dolarlık USD depozitosu  topladı.”

Ayrıca artık kullanıcılar hesap açarken yerli ve uluslararası hesap seçeneklerinden birini tercih edebiliyorlar. BTC China’nın bir süredir Çin’deki düzenlemelerden etkilenmemek için uluslararası düzeyde bir girişiminin olacağını bekliyorduk.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner