Yükleniyor...

Başarılı Analistten Bitcoin Kıyamet Senaryosu: “BTC, 1.000 Dolara Düşebilir!”

Bitcoin (BTC) fiyatında büyük bir düşüşü doğru bir şekilde tahmin eden bir kripto para analisti, başka bir cesur tahminle geri döndü.

Başarılı Analistten Bitcoin Kıyamet Senaryosu “BTC 1.000 Dolara Düşebilir”

Bitcoin (BTC) fiyatında büyük bir düşüşü doğru bir şekilde tahmin eden bir kripto para analisti, başka bir cesur tahminle geri döndü.

Kripto para analisti Capo Of Crypto, attığı tweet’lerde, Bitcoin’de bir hareketlilik yaşanana kadar sosyal medya platformuna ara verdiğini söyledi. Analist, BTC’nin 1.000 dolara kadar düşeceğine inanıyor.

“BTC 5.000 doların altına düşene veya 10.500 doların üzerinde konsolide olana kadar, Twitter’da bir şey yayınlamayacağım. Hala düşüş tahminim var ve öngörülerim gerçekleşirse; ana hedefler 2.000 dolar ve 1.000 dolar seviyelerine düşüştür.”

“Bitcoin (BTC) 8.500 Doların Altına İnerse Düşüş Başlar”

Kripto para analisti, Bitcoin’in 8.500 dolarlık desteği kırarsa düşüş eğiliminin teyit edileceğini söyledi. Analist, lider kripto para biriminin geçen ayın sonunda yükseliş eğilimini geçersiz kılmasının ardından BTC boğalarının piyasa kontrolünü kaybettiğini iddia ediyor.

Capo Of Crypto, BTC’de düşüşe işaret etse de, bir altcoin’in Bitcoin trendinden ayrılmayı başardığına inanıyor. ChainLink’in (LINK), bugüne kadar %346’dan fazla kazanç elde ettikten sonra bile güçlü bir ralliyi ateşlemeye hazır olduğu belirtildi.

Ocak ayında Bitcoin 10.000 dolarlık anahtar dirence yaklaştığında analist, o zaman mantıksız görünen bir tahmin yapmıştı ve BTC’nin 4.500 dolarlık bir dibe ulaşacağını söylemişti. Önde gelen kripto para birimi, koronavirüs kaynaklı satışlarla 3.850 dolara düşerken, analistin hedefi Mart ayında gerçekleşti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner