Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) Yükseliş Öngören Analist, Altcoin Sezonunun Ne Kadar Süreceğini Açıkladı

Kripto para analisti Nicholas Merten, kripto piyasasının güzel bir ivme kazandığını söylüyor.

Ethereum’da ETH Yükselişe Geçen Analist Altcoin Sezonunun Ne Kadar Süreceğini Açıkladı

Kripto para analisti Nicholas Merten, kripto piyasasının güzel bir ivme kazandığını söylüyor. Youtube programı olan DataDash’in yeni bir bölümünde Merten, ilk 100’ün dışındaki kripto para varlıklarının büyük hamleler yapabileceğini söyledi.

“Heyecan artıyor. Tek bir günde %10, 20, 30 hamle yapmaya başlayan birçok altcoin görüyoruz ve bu da kripto para piyasalarında bir tersine dönme paterninin işareti. İyimserlik artışı başlıyor…

Request Network %26.6 arttı. Oracle için bir rakip olan Band Protocol yaklaşık %18 artış gösterdi. Ocean Protocol %14 arttı. Birçok insanın bahsettiği Haven Protocol, %13.69 arttı.

Ayrıca Theta Fuel, Elastos ve Unibright gibi varlıklarda çift haneli bölgelerde. Bu yüzden artışları görmek gerçekten heyecan verici. ”

Altcoin Sezonu Ağustos Ayına Kadar Devam Edecek

Merten, şu anda piyasa değerine göre 102. sırada yer alan merkezi olmayan bir finansal hizmetler platformu olan Kava’nın (KAVA) bu ay içinde en iyi performans gösteren üç kripto para biriminden biri olduğunu söyledi. Yazım sırasında 1,75 dolardan işlem gören varlık, Temmuz ayının başından bu yana arttı.

Merten aynı zamanda Bitcoin’de (BTC) yükselişe geçerek kripto kralı ve Ethereum (ETH) için “önümüzdeki ay içinde” yukarı doğru sert bir hareket olacağını tahmin ediyor.

“Bence Bitcoin’i 10.000 doların üstünde göreceksiniz, ETH’yi 300 doların üstünde göreceksiniz ve bu durumda çift haneli getiri yapmaya devam etmek için bir ton altcoin, Ağustos ayına kadar artmaya devam edecek.

Nisan ayında Merten, Bitcoin’in bir sonraki uzun vadeli boğa koşusunda 100.000 dolara ulaşacağını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner