Yükleniyor...

Çılgın Ripple Fiyat Tahmini: “XRP 10 Bin Dolara Ulaşacak”

Las Vegas MIT Blackjack'in bir üyesi, Ripple’ın kripto para birimi olan XRP hakkında çılgın bir fiyat tahmini yaptı.

xrp 0.3 dolar

Las Vegas MIT Blackjack’in bir üyesi, Ripple’ın kripto para birimi olan XRP hakkında çılgın bir fiyat tahmini yaptı. Forbes ile yaptığı bir röportajda Steve Wynn, dijital varlığın kripto para başına 10.000 dolar değerinde olacak şekilde tasarlandığını söyledi.

XRP, 10 Bin Dolar Değerinde

Steve Wynn, Las Vegas kumar sektöründe popüler bir oyuncu. Wynn kısa süre önce Forbes muhabiri John Navin ile XRP ve genel olarak diğer kripto para birimleri hakkında konuştukları bir röportaj gerçekleştirdi.

Steve’e göre XRP, anında para transferi aracı olarak benzersiz tasarımı nedeniyle diğer kripto para birimlerinden farklı. Şu anda, kullanıcıların SWIFT gibi geleneksel sistemleri kullanarak küresel ve yüksek maliyetlerle para göndermeleri günler sürüyor. XRP, bu transferleri daha az maliyetli ve neredeyse anında yapmak için tasarlanmıştır.

XRP’nin fiyatının, para transferi uygulamasının henüz çekiş kazanmadığı için şu anda piyasanın talep tarafında belirlendiği görüşündedir. Bu olduğunda, dijital varlık fiyat kazançları açısından büyük fayda sağlayacaktır.

XRP coin fiyatı hedefine gelince, Wynn XRP’in “kripto para başına 10.000 dolar değerinde olacak şekilde tasarlandığını” belirtiyor. XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi 3,40 dolar olduğu düşünülürse bu çılgınca bir tahmin. Ayrıca kripto paraların amiral gemisi olan Bitcoin bile son aylarda 10 bin dolar seviyesinin üzerinde bir değer kazanamadı.

XRP Fiyatını Ne Yönlendirecek?

Wynn’in teorisi “her perakende işlemi ve uluslararası para transferi” nin XRP’yi kullandığını varsayması üzerine kurulmuştur. Ayrıca tahminini şu şekilde açıklıyor:

“Bu çok iyimser ve çok uzak bir tahmin. XRP yükseldikçe belirli zamanlarda biraz kar alacağım, ancak hepsini satmak için bir hedef fiyatım yok.”

Blackjack uzmanı, uzun vadede XRP’ye yatırım yaptı ve kripto paralarını en az beş yıl tutmayı planlıyor. Ayrıca birkaç kripto para birimi daha tuttuğunu ve  yeni değerler aradığını söyledi.

Geçtiğimiz birkaç yıl, XRP sahipleri için oldukça zorlu geçti. Diğer kripto para birimleri anlamlı yükselişler yaşarken, Ripple ödeme ağını kullanan finansal kurumlar ve bankalarla bir dizi ortaklık imzalamasına rağmen, XRP hala ATH’sinden yaklaşık %94 oranda uzakta kaldı. Şirket ayrıca yatırımcıların endişelerine yanıt olarak üç ayda bir XRP satışlarını önemli ölçüde azalttı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner