Yükleniyor...

Başarılı Trader, Bu Altcoin’i 100 Bin Dolara Ulaşana Kadar Tutacak

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden trader ve analist Josh Rager, bazı altcoin’ler hakkındaki tahminlerini paylaştı.

josh rager 100 bin dolar yfi

Kripto para topluluğunun önemli isimlerinden trader ve analist Josh Rager, bazı altcoin’ler hakkındaki tahminlerini paylaştı. Josh Rager, son zamanların dikkat çeken DeFi kripto para birimi yearn.finance’i (YFI), 100 bin dolara vurana kadar elinde tutacağını ifade etti.

Popüler analist Josh Rager, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“2 bin 500 dolar civarındayken üç YFI yatırımı yaptım. İkisi çok erken satıldı. Şu anda değerleri 50 bin ABD dolarına yakın olabilir. Ama bir tanesini tuttum ve 100 bin doların üzerine çıkana kadar satmayacağım. Şu ana kadarki en yüksek seviyesi 16 bin 100 doların üzerinde.”

YFI, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösteriyor

Rager, YFI ile ilgili olarak açıklamalarına devam etti. Rager’a göre YFI, Bitcoin’den daha iyi bir performans gösteriyor:

“Sanırım 1YFI 1 BTC’ye eşit. Bir ay önce Bitcoin’i 2 bin dolardan satın aldığınızı ve şu anki 12 bin dolar değerine kadar yükseldiğini hayal edin. Bu fırsat için herkes ölür. Ve evet YFI bunu yaptı.”

YFI Nedir, Ne İşe Yarar?

DeFi (merkeziyetsiz finans) dünyasının popüler kripto para birimlerinden birisi olan learn.finance (YFI), uzun zamandır önemli yükselişlere sahne olduğu için yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Kripto para dünyasında birçok hizmet sunan ve kredi verenlerin sayısı giderek daha fazla insana yayılıyor. Yearn.finance da tam olarak bu kitleye hizmet ediyor. Çünkü yearn.finance kullanıcıları bu ürünü kullanarak DeFi ağını etkili bir biçimde kullanma imkanı elde ediyor. yearn.finance, yatırımcılara hangi projeden ne kadar gelir elde edilebileceğini, hangi projenin ne kadar işlem ücreti alınacağını otomatik bir biçimde belirtiyor.

YFI’ın Şu Anki Durumu Nedir?

CoinMarketCap’ten elde edilen verilerine göre YFI, yazının yazıldığı sırada 13 bin 950 dolardan işlem görüyordu. DeFi kripto para birimi son 24 saatte %7 oranında düşüş yaşadı. Daha önce de haberini verdiğimiz gibi YFI, fiyat açısından Bitcoin’i geçen ilk altcoin olarak, önemli bir başarıya ulaşmıştı. Analistler şu anda YFI’ın bu yükselişini devam ettireceğini düşünüyor. Bununla beraber bu konuda karamsar olan analistler de var. YFI’ın bu yükselişine rağmen bazı kişiler, hala büyük oranlarda devalüasyon riski olduğunu dile getiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner