Yükleniyor...

Base ağındaki memecoin’den kısa sürede milyoner oldu!

Base ağında piyasaya sürülen mfercoin'e (mfer) 0,1 ETH (351 dolar) harcayan bir yatırımcı kısa sürede 1,9 milyon dolar kazandı.

base memecoin

Base ağında piyasaya sürülen mfercoin’e (mfer) 0,1 ETH (351 dolar) harcayan bir yatırımcı kısa sürede 1,9 milyon dolar kazandı.

Kripto para piyasasında son birkaç aydır memecoin furyası gerçekleşiyor. Kripto yatırımcıları, eğlenceli gördükleri ve kolay getiri amaçladıkları için memecoin’lere yöneliyor. Hareketli geçen memecoin furyasında ipi Solana göğüsledi. Solana ağında binlerce memecoin piyasaya sürüldü ve binlerce yatırımcı ilgi gösterdi.

Memecoin furyasında Solana’ya kafa tutan bir başka blokzincir ise Base oldu. Günden güne aktifleşen Base ağında bir yatırımcı 351 dolarlık yatırım ile 1,9 milyon dolar kazandı. Yatırımcı, Base ağında piyasaya sürülen mfercoin (mfer) üzerinden vurgun yaptı.

base memecoin vurgun

Base ağında memecoin çılgınlığı

Solana ağında başlayan memecoin çılgınlığı yavaş yavaş diğer blokzincirlere de sıçramaya başladı. Özellikle Coinbase borsasının blokzinciri Base ağı son günlerde yoğun bir aktivite artışı yaşadı. Base ağında memecoin’ler yüksek hacimler kaydetti.

Base ağına seken memecoin furyasında bir kişi kısa sürede milyoner oldu. Yatırımcı, Base ağında piyasaya sürülen mfercoin’e (mfer) erken bir yatırım yaptı. Yatırımcının cüzdanından bu yatırım için 0,1 ETH (351 dolar) çıktı.

Memecoin projesi mfercoin kısa sürede ilgi gördü ve mfer’in değeri arttı. Yatırımcı, elindeki mfer’lerin bir kısmını 499 ETH’ye (1,77 milyon dolar) sattı. Fırsatçı trader’ın cüzdanında 1 milyon mfer (197 bin dolar) kaldı.

Base ağının en yeni ve en popüler memecoin’i mfer, cc0 NFT mfers’in kurucusu Sartoshi tarafından piyasaya sürüldü. Proje, mfer NFT sahiplerine airdrop gerçekleştirdi ve topluluk oluşturdu. Kısa sürede 300 milyon dolar piyasa değerine ulaşmayı başaran memecoin, 76 milyon dolar hacim elde etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner