Yükleniyor...

BRC20’lerde hareketlilik var: Yeniden patlama yapabilir mi?

Yakın zamanın en güçlü trendleriden olan BRC20, ilgili kripto paraların yükselişiyle yatırımcılarına umut verdi.

bitcoin grafik btc guncel

Yakın zamanın en güçlü trendleriden olan BRC20, ilgili kripto paraların yükselişiyle yatırımcılarına umut verdi.

Birkaç ay öncesinin en popüler trendi olan BRC20‘ler, yapay zeka furyasının öne çıkmasıyla unutulmuştu. Bu alandaki kripto paralardan hızlı bir çıkış görülürken diğer trendlere olan talep gözlerden kaçmadı. Fakat, son 24 saatteki BRC20 projelerinin yükselişi, yeniden bir trend başlayabileceğine dair sinyal verdi.

Peki, BRC20 çılgınlığının geri dönebilmesi adına hangi unsurların takibi önemli?

BRC20 projelerinde son durum nedir?

BRC-20 denildiğinde akla gelen ilk proje Ordi (ORDI), son 24 saatteki yüzde 12,44’lük artışıyla “En Çok Yükselen Kripto Paralar” listesinde ikinci sıraya yerleşti. Bir diğer isim olan Sats (SATS) yüzde 11,30’luk yükselişiyle üçüncü sırayı kaptı. Bu iki BRC-20 projesinin zirveye oynaması haliyle dikkatleri çekti. Bu alandaki çılgınlığının yeniden başlayabilmesi için bu artışların istikrarlı olması gerekiyor.

BRC20

Güncel sürece baktığımızda iyi bir çıkış yakalayan ORDI ve SATS, diğer BRC20’lerdeki yükselişi tetiklemesi halinde yukarı yönlü ivme daha da güçlenecektir. Bunlara ek olarak diğer trendlerden para çıkışı yaşanması, BRC20’lerdeki piyasa değerini günden güne yukarı çekebilir. Böyle bir senaryoda BRC20 furyası gündemi tekrardan meşgul edecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner