Yükleniyor...

Kripto analisti bu dört altcoin için boğa koşusu bekliyor

Kripto para analisti Mikybull Crypto, dört altcoin için önümüzdeki dönemde potansiyel bir boğa koşusu beklediğini dile getirdi.

altcoin kripto analist

Kripto para analisti Mikybull Crypto, dört altcoin için önümüzdeki dönemde potansiyel bir boğa koşusu beklediğini dile getirdi.

Kripto para piyasasının gidişatı, altcoin boğa koşusunun her an başlayabileceğini düşündürtüyor. Birçok kripto uzmanı, Bitcoin’in (BTC) halving döneminde gerçekleştirdiği yükselişin altcoin’lere sekeceğini iddia ediyor. Kripto piyasasının pozitif görünümde ilerlediği bugünlerde, çeşitli kripto para birimleri için beklenti oluşturulmuş durumda.

Binance’in kurucusu Changpeng Zhao tarafından da takip edilen kripto analisti Mikybull Crypto, geçtiğimiz günlerde dört altcoin hakkında boğa beklentisini paylaştı. Analist, bu altcoin’lerin keskin yükselişlere imza atacağını düşünüyor.

altcoin yukselis beklentisi

Peki analist hangi altcoin’lerin 10 ila 100 katı yükseliş yaşayacağını söyledi?


1- Kripto analistine göre Slepless AI altcoin boğasına hazır

Kripto analisti Mikybull Crypto, altcoin boğası için Slepless AI coin’i öne çıkardı. Analist, paylaştığı grafik analizde, AI token için beklentilerini dile getirdi.

analist slepless AI

Ünlü analist, AI token’ın yaşayacağı yükseliş ile birlikte önündeki hedef bölgeleri işaretledi. Mikybull Crypto’ya göre, AI token için hedefler 2,618 dolar, 3,618 dolar ve 4,618 dolar olacak. Analist, bu kripto para biriminin boğa koşusu yaşayacağına inanıyor.

AI token, 250 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda. AI, son 24 saatte 37 milyon dolar işlem hacmi elde etti.


2- Kripto analisti bu altcoin için umutlu: enqAI (EnqAI)

Kripto analisti Mikybull Crypto, altcoin boğası için sonraki coin’in enqAI (EnqAI) olduğu dile getirdi. Analist, hazırladığı grafik analizinde EnqAI coin’in potansiyel bir yükselişe hazır olduğunu belirtti.

Mikybull Crypto ENQAI

Kripto analisti, EnqAI coin’in önümüzdeki dönemde yaşayabileceği yükseliş ile ulaşabileceği hedef bölgeleri işaret etti. Analist, EnqAI coin için 0,5 dolar, 1 dolar ve 1,618 dolar seviyelerinin potansiyel noktalar olduğunu ileri sürdü.

EnqAI coin, 65 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda. EnqAI, son 24 saatte 1,89 milyon dolar işlem hacmi elde etti.


3- Analist popüler altcoin için sinyal verdi: Loopring (LRC)

Kripto analisti boğa koşusu yaşayabilecek altcoin önerisine Loopring (LRC) projesini de ekledi. Ünlü kripto analisti, yapmış olduğu analizinde LRC’nin 2 dolara kadar yükselebileceğini belirtti.

Loopring lrc altcoin

Kripto analisti, LRC’nin boğa koşusu yaşayabileceğini ve önemli fiyat hedeflerine ulaşabileceğini öne sürdü. Analiste göre LRC, 0,6881 dolar ve 2 dolar seviyelerini görebilir.

LRC, 521 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda. LRC, son 24 saatte 23 milyon dolar işlem hacmi elde etti.


4- Analist gözünü bu kripto paraya dikti: Ankr (ANKR)

Kripto analisti Mikybull Crypto, boğa koşusu yaşabileyecek altcoin sepetine Ankr (ANKR) projesini de ekledi. Analist, ANKR için yaptığı analizde önemli fiyat hedeflerini işaret etti.

ANKR altcoin

Kripto analisti ANKR için potansiyel bir yükseliş senaryosu oluşturdu. Analistin grafik çizimine göre ANKR, 0.0978 dolar, 0.123 dolar ve 0.171 dolar seviyelerini hedefleyebilir.

ANKR, 540 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda. ANKR, son 24 saatte 63 milyon dolar işlem hacmi elde etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner