Yükleniyor...

Bekle ve İzle Dönemi! Ayılar Bitcoin’i (BTC)Yatırım Fırsatına Dönüştürebilir

Bitcoin (BTC) aniden 9.

Bekle ve İzle Dönemi Ayılar Bitcoin’i BTCYatırım Fırsatına Dönüştürebilir

Bitcoin (BTC) aniden 9.800 dolardan 9.500 dolara düştüğü için başka bir düşüş evresine giriyor gibi görünüyor.

Dow Jones Sanayi Ortalama Endeksi, dünkü düşük seviyesinden 720 puandan fazla yükseldi. Bitcoin Dow ile ters ilişkide gibi görünüyor. BTC/USD, Dow’un yükselişi kadar hızlı düştü.

Dünün erken saatlerinde, Bitcoin 9.800 dolar seviyesinin üzerinde duruyordu. Görünüşe göre BTC/USD, imrenilen 10.000 dolar işaretine dokunma yolundaydı. Ancak, BTC sadece momentumunu kaybetmekle kalmadı, aynı zamanda önemli desteğin altına düştü.

Bitcoin (BTC) Desteği Kaybederse Ayılar Kontrolü Eline Geçirebilir

  • BTC/USD 10.000 doları geçtikten sonra Bitcoin’e yatırım yapmak için acele eden yatırımcılar en kötü darbelerden birine muzdarip kalabilir.
  • BTC/USD, 20 günlük Üstel Hareketli Ortalama’nın üstünde güvenilir bir destek bölgesi olarak işlev gördü. Yazım zamanında BTC 9.533,36 dolardan işlem görüyor. Düşen Bollinger Bantları Bitcoin fiyatının kısa vadede bu aralıkta kalacağını gösteriyor.

Bitcoin (BTC)Fiyat Analizi

  • BTC/USD için günlük zaman aralığına bakılırsa, Bitcoin yatırımcıları için tercih edilen giriş fiyat noktasının 8.732.36 dolar olduğunu görebiliriz. Mevcut seviyeden yaklaşık %8,47 daha düşük.
  • BTC/USD yükselmeye başlasa bile, 9.652,58 dolarda ciddi bir dirençle karşılaşacak.
  • Ayrıca, fiyat değişikliklerine kıyasla hacme daha yakından bakılırsa, hacim aralığındaki büyük kırmızı artışlar görülebilir. Bu durum büyük bir satış olduğunu gösterir. Büyük kırmızı ani artışların yanı sıra, BTC/USD’de önemli miktarda destek buhar oldu.

Bekle ve İzle Dönemi! Ayılar Bitcoin’i (BTC)Yatırım Fırsatına Dönüştürebilir

Bitcoin (BTC)Yatırımcılarının Sabırlı Bekleyişleri

Teknik analiz, Bitcoin’in daha dik bir düşüşe yönlendirilebileceğini gösteriyor. Ve bu olduğunda, Bitcoin yatırımcıları bu fırsatı değerlendirecektir.

BTC/USD şu anda çok değerli. Ancak, ayılar fiyatları 8.700 dolar veya daha düşük bir seviyeye çekerse, Bitcoin cazip bir yatırım fırsatı sunabilir. O zamana kadar, bu bir ‘bekle ve izle’ dönemi!

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner