Yükleniyor...

Beklenen Altcoin Sezonu Geliyor mu? XRP, ADA ve XLM Yükselişte

XRP, Cardano (ADA) ve Stellar (XLM) kripto piyasalarını sarsarak ani bir altcoin sezonuna liderlik ediyor.

beklenen altcoin sezonu geliyor mu

XRP, Cardano (ADA) ve Stellar (XLM) kripto piyasalarını sarsarak ani bir altcoin sezonuna liderlik ediyor. XRP, son 24 saatte %30 arttı ve CoinMarketCap verilerine göre, yayın saati itibariyle 0,41 dolar civarında işlem görüyor. Cardano’nun fiyatı ise, %15 artarak 0.12 dolara ulaştı. Stellar da yaklaşık %20 artış gösterdi ve şu anda 0,10 dolar değerinde.

Analist Scott Melker, Cardano’nun daha fazla artacağını ve 0.15 dolara kadar yükselebileceğini söyledi.

“10x uzun pozisyon kaldıraçlı işlemler (bugünkü haber bültenine göre) %74 arttı. Pozisyona daha fazlasını eklemek için yükselen üçgenin yeniden test edilmesini bekliyorum. Ne gün ama.”

Anonim analist Credible Crypto, XRP’nin de daha fazla yükselebileceğini söylüyor. Ancak Bitcoin (BTC) rotayı tersine çevirirse bunun değişebileceği konusunda uyarıyor.

Bitcoin ise, tarihi bir rallinin merkezinde yer almaya devam ediyor. Lider kripto para son 24 saatte %2,68 yükseldi ve yayın saati itibariyle 18.725 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner