Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Dakikalar İçinde %65: XRP, Yerli Borsada Rekor Kırdı!

Dakikalar İçinde %65: XRP, Yerli Borsada Rekor Kırdı!

ABONE OL:google-news

Ripple (XRP), uzun zamandır kripto para topluluğu tarafından beklenen yükselişini gerçekleştiriyor gibi görünüyor. XRP, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0.414 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi son 24 saatte %32, son 7 günde ise %50 oranında artış gösterdi.

XRP ayrıca yerli borsa Paribu’da da rekor üstüne rekor kırdı. Bir kullanıcının paylaştığı ekran görüntüsüne göre XRP, Paribu’da %63 oranında yükselişe geçti. XRP, bu yükselişle Paribu’da  4 TL’ye kadar çıkmış oldu.

XRP, yazının yazıldığı sırada ise Paribu’da 24 saatlik grafiğe göre %33 oranında yükseliş görüyordu.

IMG 20201121 171808 2

BtcTurk’te de Yükseldi

Uzun zamandır eleştirilerin odağında olan popüler altcoin BtcTurk Pro‘da ise son 24 saatte %30 oranında artış yaşadı. XRP, yerli kripto para borsasında 3.50 TL’ye kadar yükseldi. XRP, Thodex’te de %30 oranında yükseldi. Altcoin bu borsada 24 saatlik en yüksek seviye olarak 3.28 TL’yi gördü.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar