Yükleniyor...

Benfica, Kripto Para Kabul Eden Avrupa’nın İlk Büyük Futbol Kulübü Oldu!

Lider kripto para ödeme çözümü sağlayıcısı UTRUST, S.

Benfica Kripto Para

Lider kripto para ödeme çözümü sağlayıcısı UTRUST, S.L Benfica ile ortak kurduğunu açıkladı. Anlaşmaya göre, Portekiz Primeira Liga şampiyonu Benfica, kripto para birimini ödeme yöntemi olarak kabul eden ilk büyük Avrupa futbol kulübü oldu. Benfica destekçileri artık Benfica online mağazasında maç biletleri ve forma, atkı gibi tüm ürün çeşitlerini satın almak için kripto para kullanma seçeneğine sahipler.

Dünya çapında 14 milyondan fazla destekçisi ve sosyal medya platformunda 7 milyondan fazla takipçisi olan S.L. Benfica, Portekiz Primeira Liga’nın bul yılki şampiyonu oldu ve şampiyonluk sayısını 37’ye yükseltti. Başarılı futbol kulübünün oldukça sıkı destek sağlayan bir taraftar topluluğu bulunuyor.

UTRUST’ın Benfica’ya kripto para ödeme çözümü ortağı olarak lanse edilmesi, kulübün e-ticaret stratejisini geliştirecek ve dünya çapındaki taraftar sayısını artıracak, özellikle Portekiz’deki ve yurtdışındaki teknoloji meraklısı ve kripto para birimi sahiplerini Işık Stadyumu’na yakınlaştıracak.

UTRUST finans ve ödeme endüstrisini kripto paradan fiat’a anında dönüşümler sağlayarak modernize etti. Bu ortaklık, Benfica’ya daha geniş bir müşteri tabanına erişim sağlamasını ve yeni teknolojilerin uygulanmasıyla önemli ölçüde geliştirilmiş bir çevrimiçi deneyim sunarak bu amacı yerine getiriyor.

UTRUST’ın teknolojisi Benfica’nın artan güvenlik ve kripto para birimi ödemelerinde kolaylıktan yararlanmalarını sağlarken, kulübü kripto para piyasasındaki fiyat dalgalanmalardan koruyacak. Ayrıca, işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltacak ve uygunsuz kredi kartı geri ödemelerini ve sahte ödemeleri ortadan kaldıracak. En önemlisi, Benfica, ödemeleri aldığı gün kazançlarını fiat olarak doğrudan banka hesabına aktarabilecek.

Desteklenen kripto paralar ile ödeme yapmak diğer çevrimiçi ödeme yöntemlerinden daha ucuz, daha güvenli ve daha hızlı. UTRUST platformu ile kullanıcılar, Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kripto para birimlerine ek olarak, UTRUST token’ının (UTK) kullanarak da ödeme yapabilirler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner