Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Edirne'nin Meriç İlçesindeki Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliğine Polis Baskını

Edirne’nin Meriç İlçesindeki Kaçak Elektrikle Bitcoin Madenciliğine Polis Baskını

ABONE OL:google-news

Edirne’nin Meriç ilçesine bağlı Kavaklı köyünde kaçak Bitcoin madenciliği yapıldığı ortaya çıktı. İhbar üzerine harekete geçen Keşan Emniyet Müdürlüğü ekipleri köy sakinlerinden A.Ö.’nün evinde arama yaptı.

Yapılan arama sonrası evin yakınındaki trafodan çekilen kablolarla kaçak elektrik sağlandığı ve dört Bitcoin madencilik cihazıyla Bitcoin madenciliği yapıldığı tespit edildi.

Kaçak Elektrik Bitcoin

Kaçak elektrik kullanımıyla yapılan Bitcoin madencilik cihazlarının kurulumunu A.Ö.’nün akrabası olan O.B.’nin yaptığı saptandı. Şahsın Bursa’nın Bandırma ilçesinde bulunduğunun belirlenmesi üzerine emniyet güçleri harekete geçti.

Dört adet madencilik cihazı ile yapılan kaçak Bitcoin madenciliğinin ne kadar zamandır yapıldığı ise henüz bilinmiyor. Keşan Emniyet Müdürlüğü ekipleri kaçak elektrik kullanımıyla yapılan Bitcoin madenciliği ekipmanlarının tamamına el koydu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar