Yükleniyor...

Berenberg Analistlerinden Coinbase ve SEC Yorumu

Berenberg analistleri Coinbase'in SEC ile olan süreci ile birlikte MicroStrategy'nin daha iyi konuma geldiğini söylüyor.

Coinbase

Berenberg analistleri Coinbase‘in SEC ile olan süreci ile birlikte MicroStrategy’nin daha iyi konuma geldiğini söylüyor.

Berenberg analistleri, Bitcoin’i en seven şirketlerden olan yazılım üreticisi olan MicroStrategy Inc.’i kripto para borsası Coinbase Global Inc. ile karşılaştırıldığında yatırımcılar için daha güçlü bir seçenek gibi görüyor.

Analistler, MicroStrategy’i Coinbase ile Karşılaştırıyor

Berenberg analistlerinden olan Mark Palmer, Coinbase hisseleri ile MicroStrategy hisselerini karşılaştırdı. Analist iki şirketin de içinde bulunduğu durumları kıyaslayarak yatırımcılarına not yolladı. Analist Coinbase‘in son dönemde SEC ile içinde bulunduğu durumu ele alarak MicroStrategy hisselerinin daha mantıklı olabileceğini dile getirdi.

coinbase

Mark Palmer, Coinbase ile ilgili bir ​​notunda şöyle yazdı:

 “Coinbase’in karşı karşıya olduğu artan belirsizlik göz önüne alındığında, yatırımcıların MicroStrategy hisselerine yatırım yapmalarının çok daha iyi olacağına inanıyoruz.”

Geçen yıl içinde MicroStrategy hisseleri yaklaşık yüzde 36 artarken Coinbase yüzde 5 düştü. Ancak Salı günü, Bitcoin fiyatlarındaki düşüşün kripto para bağlantılı hisse senetleri üzerinde baskı oluşturmasıyla her iki firma hisseleri de düşüş yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner