Yükleniyor...

Coinbase, Yeni Danışma Konseyini Oluşturuyor

Kripto para borsası Coinbase, yeni danışma konseyini ABD eski vekilleriyle oluşturuyor.

coinbasee

Kripto para borsası Coinbase, yeni danışma konseyini ABD eski vekilleriyle oluşturuyor.

Coinbase, ABD eski senatörü Patrick Toomey’in yanı sıra eski ABD Kongre üyeleri Tim Ryan ve Sean Patrick Maloney’nin de yer aldığı bir Küresel Danışma Konseyi kurdu.

Coinbase’in Yeni Danışma Kurulunda ABD’li Eski Vekiller Dikkat Çekti

ABD menşeli kripto para borsası Coinbase küresel danışma konseyi oluşturuyor. Danışma konseyi üyeleri arasında ABD’li eski vekillerin olması dikkat çekti.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile bir anlaşmazlık içinde olan kripto borsası Coinbase, yeni bir danışma konseyi oluşturmaya başladı.

Coinbase

Coinbase yaptığı açıklamada, Küresel Danışma Konseyi olarak adlandırılan gruba dair ayrıntıları paylaştı:

“Oluşturmakta olduğumuz konsey, kripto endüstrisinin karmaşık ve gelişen manzarasında gezinmeye ve dünya çapındaki stratejik paydaşlarla ilişkileri güçlendirmeye yardımcı olacak.”

Konseyde açıklanan ilk üyeler arasında ABD eski Senatörü Patrick Toomey ile ABD eski Kongre Üyeleri Tim Ryan ve Sean Patrick Maloney yer alacak. Ayrıca risk sermayesi şirketi Haun Ventures’ın yöneticisi Chris Lehane ve Impact Research Polling’in kurucusu John Anzalone de katılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner