Yükleniyor...

Coinbase Baş Hukuk Sorumlusundan PEPE Yorumu

Coinbase baş hukuk görevlisi Pepe haber bülteni tartışmasından sonra özür diledi.

Coinbase

Coinbase baş hukuk görevlisi Pepe haber bülteni tartışmasından sonra özür diledi.

Coinbase Baş Hukuk Sorumlusu, internette tepkiyle karşılandıktan sonra Kurbağa Pepe‘nin bazıları tarafından “nefret sembolü” olarak görüldüğünü belirten bir haber bülteni için özür diledi.

Coinbase Baş Hukuk Görevlisi Haber Bülteni Ardından Özür Diledi

Kripto para borsası Coinbase’in baş hukuk sorumlusu Paul Grewal, borsanın haber bülteninin “meme’in tarihinin tüm resmini sağlamadığını” söyledi.

Coinbase’in baş hukuk görevlisi geçtiğimiz günlerde bir haber bülteninde bazı grupların Kurbağa Pepe’yi aşırı gruplar için bir nefret sembolü olarak gördüklerinden bahsettiği için özür diledi. 

Pepecoin

Coinbase Baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal bir Tweet’inde şu ifadeleri kullandı: 

“Berbat ettik ve üzgünüz. Dün, trend olan bir konunun gerçeklere dayalı bir resmini sağlamak için PEPE memecoin’i genel bir bakış paylaştık  Bu, meme tarihinin tüm resmini sağlamadı ve topluluktan özür dileriz.”

Yaşanan olay, Pepe memecoin’in yeni keşfedilen popülaritesi sonucu doğan topluluğu tarafından topa tutuldu. Kurbağa Pepe çizgi filminden esinlenerek tasarlanan kripto token, bu ay ilk kez piyasa değeri 1 milyar doları aştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner