Yükleniyor...

Coinbase’den Pepe (PEPE) için Alarm!

Coinbase'in müşterilerine göndermiş olduğu bir e-posta bülteni, Pepe (PEPE) topluluğunun tepkilerine yol açtı.

coinbase

Coinbase’in müşterilerine göndermiş olduğu bir e-posta bülteni, Pepe (PEPE) topluluğunun tepkilerine yol açtı.

Coinbase, 10 Mayıs’ta kullanıcılarına gönderdiği bir e-postayla gündeme damga vurdu. PEPE’nin tehlike sinyalleri yarattığını belirten Coinbase, sadece PEPE bazında değil, birçok memecoin topluluğunun eleştirisini aldı. Kripto fenomenlerinden olan Boroviketh, Coinbase’in göndermiş olduğu e-postayı ekran görüntüsü alarak sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı. Bu konuya ayaklanan memecoin toplulukları, Coinbase’i özür dilemeye davet ettiler.

“Coinbase Silinsin”

Twitter’ın kripto fenomenlerinden olan Kenobi, Coinbase’in PEPE’yi hedef almasını çok sert bir şekilde eleştirdi. Coinbase’in kullancılarına PEPE’yi kararlar niteliğinde mail göndermesine karşı çıkan Kenobi, “Coinbase silinsin” adlı bir eylem başlattı. Pek çok kişinin tepkisine yol açan Coinbase’in bu tutumu, PEPE’deki yüzde 13’lük bir değer kaybını beraberinde getirdi.

Gündemde bir şekilde yer bulmaya devam edene PEPE, son olarak da bu konuyla ilgili büyük bir yarattı. Sosyal medyayı ikiye bölen PEPE hakkındaki tartışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Popüler coin’in yatırımcıları ise, Coinbase’e olan eylemlerini sürdürüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner