Yükleniyor...

Binance, Kanada’dan Çekiliyor

Kripto para borsası Binance, düzenleyici yenilikler sebebiyle Kanada'dan çekildiğini açıkladı.

kanada merkez bankasi

Kripto para borsası Binance, düzenleyici yenilikler sebebiyle Kanada’dan çekildiğini açıkladı.

Kripto para borsalarının en büyüğü Binance, Twitter üzerinden Kanada ile ilgili bir açıklama paylaştı. Açıklamanın sonunda borsa, Kanada’dan çekildiğini yazdı.

Binance, Ticaret Yapmanın İmkansız Olması Sebebiyle Kanada’dan Çekiliyor

Binance, ticaret platformu için savunulamaz hale getiren düzenleyici kılavuza atıfta bulunarak Kanada’dan ayrılıyor. Bununla birlikte kripto para borsası Twitter üzerinden bir açıklama paylaştı.

Kuzey Amerika ülkesindeki ticari faaliyetlerini durdurma planlarını duyurdu. Twitter üzerinde paylaşılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Maalesef bugün, Binance’in Kanada pazarından proaktif olarak çekilmek için diğer önde gelen kripto şirketlerine katılacağını duyuruyoruz. Küçük bir pazar olmasına rağmen, kurucumuzun anavatanı olarak bizim için manevi değeri vardı. Kanada Blockchain endüstrisinin geri kalanı için büyük umutlarımız vardı.”

Binance ayrıca, ülkenin rehberliğinin operasyonları savunulamaz bir noktaya kadar sınırladığını söyledi. Gönderide ek olarak şu ifadeler yer aldı:

 “Kanadalı kullanıcılarımızı korumak için diğer makul yolları araştırabildiğimiz sürece bu kararı erteledik, ancak hiçbirinin olmadığı ortaya çıktı.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner