Yükleniyor...

Elon Musk, Twitter için Yeni CEO’yu Belirledi

Elon Musk'ın dün Twitter CEO'luğundan çekilmesinin ardından artan spekülasyonlar sonucu yeni CEO'nun kim olduğu belirlendi.

Twitter mavi tik

Elon Musk’ın dün Twitter CEO’luğundan çekilmesinin ardından artan spekülasyonlar sonucu yeni CEO’nun kim olduğu belirlendi.

Musk, Twitter‘ın yeni CEO’sunu beklendiği gibi Linda Yaccarino oldu. Bu haberin duyurulmasının ardından topluluk habere Pepe meme’leriyle tepki verdi.

Elon Musk’ın Twitter CEO’sunu Duyurmasının Ardınan Topluluk Pepe Meme’leri ile Tepki Verdi

Elon Musk, Twitter‘ın yeni CEO’su olarak Linda Yaccarino’yu atayacağına dair çıkan haberleri doğruladı. Crypto Twitter, yanıtlarını memecoin ticaretiyle geçen çılgın bir haftanın ardından çoğu Kurbağa Pepe’nin yer aldığı meme’lerle doldurarak yanıt veriyor.

pepecoin jpg

Crypto Twitter, Elon Musk’ın sosyal medya platformunun yeni CEO’su olarak Linda Yaccarino’yu atadığına dair haberleri doğrulayan bir Tweet paylaştı. Twitter topluluğu ise, yanıtlarını hızla Kurbağa Pepe’nin yer aldığı meme’lerle doldurdu.

Musk, NBCUniversal’ın reklamcılık başkanı Linda Yaccarino’nun öncelikle ticari operasyonlara odaklanacağını belirterek, zamanını ürün tasarımı ve yeni teknolojiye harcayacağını da sözlerine ekledi.

Elon Musk Twitter’daki paylaşımında şunları yazdı:

 “Bu platformu her şey uygulaması olan X’e dönüştürmek için Linda ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner