Yükleniyor...

Dogecoin’de Neler Oluyor? 12 Mayıs 2023

Yatırımcıların memecoin'lere geri adım atması, Dogecoin'i (DOGE) de etkiledi, DOGE için son durum ne?

Dogecoin is Emerging as the Darknet King and No One is Worried

Yatırımcıların memecoin’lere geri adım atması, Dogecoin’i (DOGE) de etkiledi, DOGE için son durum ne?

Pepe’nin (PEPE) geri plana düşmesiyle değeri azalan memecoin’lerde özellike DOGE dikkat çekti. İki aylık bir aradan sonra tekrardan 0,069 dolara gelen DOGE, bu seviyeden alıcı bulmayı başardı. Fiyat olarak henüz güvenli alanda olmayan popüler coin için grafik nasıl ilerliyor?

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PEPE‘nin ciddi fiyatlamasına tepki vermeyen memecoin’lerin öncüsü DOGE, iki ay aradan sonra yeniden aynı fiyata geldi. Güncel olarak 0,0716 dolardan alıcı bulan DOGE, 0,0804 doları aştığı takdirde sert yükselişlere başlayabilir. Memecoin’lerdeki hacim artışı, Twitter ve Tesla’nın sahibi Elon Musk’ın DOGE’yi ön plana çıkarması gibi unsurlar DOGE’de büyük beklentiler oluşturmuştu. Fakat şu an için kritik bir destekten seken DOGE, tedirgin bir hava yaratmış durumda.

0,0804 doların aşılmasından sonra DOGE’de sırasıyla 0,085 – 0,091 – 0,094 ve 0,097 hedefleri izlenebilir. Özellikle de PEPE’nin bu akıma hacim katması, diğer memecoin’lere zamanla sıçrayarak onların fiyatlamasında rol oynayabilir. Eğer böyle bir durum yaşanacaksa DOGE adına tam zamanı gibi duruyor.

Ekran Resmi 2023 05 12 15.10.52

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x