Yükleniyor...

Dogecoin’de (DOGE) Hareketli Saatler

Haftalar sonra 0,072 dolara gelen Dogecoin (DOGE) için kritik süreç başladı, desteğin üzerinde tutunan DOGE için grafik ne durumda?

doge

Haftalar sonra 0,072 dolara gelen Dogecoin (DOGE) için kritik süreç başladı, desteğin üzerinde tutunan DOGE için grafik ne durumda?

Bitcoin’de (BTC) bitmek bilmeyen satışlar, altcoin’leri sendelemeye devam ediyor. Yakın zamanda pek çok altcoin kritik destek noktalarını test etti. Bu altcoin’lerden biri de DOGE oldu. 28 Mart’tan bu yana tekrardan 0,072 dolara gelen popüler coin, destek seviyesinin üzerinde güç bulmaya çalışıyor. DOGE, bu desteği aşağı yönlü kırdığı takdirde ciddi oranda düşüşler yaşayabilir.

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

PEPE‘nin inanılmaz fiyatlara ulaşmasına sessiz kalan DOGE, değer kaybederek 43 gün sonra tekarar aynı fiyata geldi. Güncel olarak 0,072 dolardan işlem gören DOGE, 0,0804 doları aştığı takdirde sert fiyat hareketlerine başlayabilir. Memecoin furyasının başlaması, Twitter ve Tesla’nın sahibi Elon Musk’ın DOGE’ye destek vermesi gibi unsurlar DOGE’de büyük beklentiler oluşturmuştu. Fakat şu an için kritik bir desteğin üzerinde duran DOGE, gergin bir hava yaratmış halde.

0,0804 doların aşılmasından sonra DOGE’de sırasıyla 0,085 – 0,091 – 0,094 ve 0,097 hedefleri takip edilebilir. Özellikle de PEPE’nin hacim kattığı bu akım, diğer memecoin’lere zamanla sıçrayarak onların fiyatlamasında büyük söz sahibi olabilir. Eğer böyle bir durum yaşanacaksa DOGE adına tam zamanı gibi duruyor.

Ekran Resmi 2023 05 10 14.40.22

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner