Yükleniyor...

Coinbase, Cüzdan Sorununu Çözmeye Çalışıyor

Coinbase, Limbo'da takılan Ethereum sorununu çözmek için uğraşıyor.

Coinbase

Coinbase, Limbo’da takılan Ethereum sorununu çözmek için uğraşıyor.

Coinbase, Ethereum staking para çekme işlemleri için cüzdan desteğini düzeltmek için çalışıyor. Bununla birlikte Coinbase’in desteği konuya dair açıklama yaptı.

Coinbase Stake Ethereum Sorununu Çözmeye Çalışıyor

Coinbase, Ethereum staking para çekme işlemleri için cüzdan desteğini düzeltmek için çalışıyor. Ancak, Coinbase müşteri desteği tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Sistemlerimiz şu anda harici doğrulayıcılardan Coinbase ETH adreslerine para yatırmayı desteklemiyor. Biz bu işlemleri destekleyene kadar fonlar bloke olabilir.”

Ethereum arz 1

Geçen ay Shapella yükseltmesinin yayına girmesinden sonra, birçok Ethereum doğrulayıcısı kripto para birimlerini Blockchain’in staking mekanizmasından çekmeyi seçti. Ancak, Coinbase tarafından barındırılan cüzdanlara çekilen bazı doğrulayıcılar, uygun teknik destek eksikliği nedeniyle mevduatlarına erişemiyorlar ve fonları sıkıştı.

Bazı kullanıcılar Reddit’e, Coinbase cüzdanlarındaki ether staking çekimlerini yansıtmayan varlık bakiyeleri hakkındaki endişelerini dile getirdiler. Ancak Coinbase’in ürün iletişim kıdemli ortağı McKenna Otterstedt, “teknik bir sorun” olduğunu ve şirketin bir çözüm üzerinde çalıştığını doğruladı.

Şirket konuya dair çözüm yolu aradığını kullanıcıları ile paylaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner