Yükleniyor...

Celsius, Ether’lerini Geri Almaya Çalışıyor

Celsius, iflas sürecinin bir parçası olarak Ether'lerini geri almak için uğraşıyor.

celsius

Celsius, iflas sürecinin bir parçası olarak Ether’lerini geri almak için uğraşıyor.

Celsius, yüz milyonlarca dolar değerindeki ETH’yi geri almak için harekete geçti. Fonlar şu anda Lido Finance üzerinde stake edilmiş Ethereum token’ı olarak tutuluyor.

Celsius, Ether’lerinin Peşinde

Bu hafta yapılan bir güncellemeyle birlikte Lido Finance, Celsius’un stake edilmiş Ethereum’larını geri çekmeye başlamak için işlemlerini aktive edecek. Bu gelişme, iflas eden firmanın yaklaşık 800 milyon dolar değerinde stake edilmiş Ether (stETH) tokenına sahip olduğunun tespit edilmesinin ardından yaşandı. Para çekme işleminin ardından Celsius, stETH tokenleri karşılığında ETH alacak.

Galaxy Digital Celsiusun Varliklarini Satin Alacak

Blockchain verileri, Celsius’un yazı yazıldığı sırada yaklaşık 437,7 milyon dolar değerinde 240.000 stETH token için para çekme talebi başlattığını gösteriyor. Celsius’un elinde halen kullanılabilecek yaklaşık 342 milyon dolar değerinde 188.000 stETH token daha bulunuyor.

Vishal Chawla’nın açıkladığına göre, Celsius geçen yıl Ethereum stake etme işlemleriyle ilgili likidite sorunlarıyla karşılaştı. Geri çekilen Ether, platformun yeniden yapılandırma ve alacaklılara geri ödeme çabalarının bir parçası olarak kullanılabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner