Yükleniyor...

Beşiktaş Token (BJK), Paribu’da ön satışa çıkıyor!

Siyah Beyazlılar için beklenen an geldi:

Fotoram.io 12

Siyah Beyazlılar için beklenen an geldi: Beşiktaş Token (BJK), 26 Eylül’de Paribu’da ön satışa çıkacak.

Geçtiğimiz süreçlerde önce Galatasaray Token’ın sonra da Fenerbahçe Token’ın piyasaya sürülmesinin ardından milyonlarca Beşiktaş taraftarı BJK Token‘ın listelenmesini heyecanla bekliyordu. Uzun zamandır beklenen gün geldi çattı. Paribu’nun yaptığı açıklamaya göre Beşiktaş Token‘ın ön satışına sayılı günler kaldı.

Paribu ve Beşiktaş birlikteliğiyle üretilen fan token, taraftarlara değerli ayrıcalıklar sunacak. Beşiktaş taraftarları, token sahibi olarak hem kendi yarınına hem de kulübünün yarınına dijital dünyanın olanaklarıyla katkı sağlayabilecek. Kullanıcılar, Beşiktaş Token için 26 Eylül’de Paribu üzerinden ön satış talebinde bulunabilecek.

image 2

Ön satışla ilgili detaylar açıklandı

26 Eylül’de başlayacak olan Beşiktaş Token (BJK), iki farklı sistemle piyasaya sürülecek. İlki, 50 TL’den satışa sunulacak “kilitsiz token” şeklinde ve BJK-TL paritesi borsada listelenince direkt olarak satış gerçekleştirebilecek olan. Diğeri ise, 25 TL’den satışa sunulacak “kitlitli token” şeklinde. Fakat kilitli token’ın farkı, 7 ay sonra belirlenen periyotlarla işleme açılmaya başlanacak olması.

Kilitli token arzı 5.000.000 BJK. İlk kilit açılım tarihi 15 Mayıs 2024 olarak belirlendi. Toplam kilit açılma süresi 12 ay, periyot ise aylık olarak ifade edildi. Her periyotta açılacak miktar 1/12 şeklinde yer alıyor.

image2

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner