Yükleniyor...

Beşiktaş Fan Token (BJK) Nedir?

Beşiktaş Fan Token, fan token yatırımcıları tarafından sıklıkla araştırılmakta ve ilgi görmektedir.

besiktas fan token

Beşiktaş Fan Token, fan token yatırımcıları tarafından sıklıkla araştırılmakta ve ilgi görmektedir. Fan token’lar taraftarlara, takımlarını desteklemeleri açısından pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bu sebeple taraftarlar, kendi takımlarına ait fan token’ın olup olmadığını merak etmektedirler.

Fan Token Nedir?

Fan token’lar, spor kulüpleri ile taraftarlar arasında etkileşim kurmayı amaçlayan kripto para çeşididir. Kripto para ve blokchain teknolojisinin birçok farklı sektörde kullanılan alanları bulunmaktadır. Bunlardan biri de fan token’lardır. Fan token‘lar ile taraftarlar, kulüpleri ile ilgili verilecek kararlarda söz sahibi ve kulübün atacağı adımlarda belirleyici olabilir. Kulüplere maddi anlamda destek sağlayabilirler. Ayrıca, özel ayrıcalıklara da sahip olma imkanı kazanabilirler. Fan token’lar değerini tamamen taraftarların etkileşiminden, kulübün başarısından yani sosyal bir yapıdan almaktadır.

Fan token’a sahip olanlar, gerçekleştirilen anketlerde oy vererek, destekledikleri takımların alacağı bazı kararlarda fikir sahibi olabilmektedir. Fan token sahipleri, özel indirimlerden yararlanabilir, imzalı ürünlere ulaşabilir ve indirimli maç biletleri kazanma şansı yakalamaktadır. Bunun yanı sıra fan token, yatırım amacıyla da değerlendirilebilmektedir. Bu sebeple Fan token, hem taraftarlar hem de kulüpler için avantajlıdır.

besikas fan token

Beşiktaş Fan Token Nedir? Ön satışı ne zaman?

Galatasaray ve Fenerbahçe fan token’larının piyasaya sürülmesinin ardından Beşiktaş taraftarları da takımlarına ait bir fan token anlaşmasının ne zaman yapılacağını merak etmeye başladılar. Beşiktaş Fan Token ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtı sonunda belli oldu. Kripto para borsası Paribu’nun X hesabından (eski adıyla Twitter) yapılan duyuruya göre, Beşiktaş Token’ın ön satışları 26 Eylül 2023’de yapılacak. Paribu ve Beşiktaş iş birliğiyle üretilen token, taraftarlara önemli ayrıcalıklar sunacak. Beşiktaş taraftarları, token sahibi olarak hem kendi yarınına hem de kulübünün yarınına dijital dünyanın olanaklarıyla katkı sağlayabilecek.

Konu ile ilgili güncel bir gelişme olması durumunda son dakika bilgileri haberimizin içerisinden takip edebilisiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner