Yükleniyor...

Beyaz Saray Eski Danışmanı, Ripple’a (XRP) Katıldı

Ripple'ın Geliştirici İlişkileri Direktörü Matt Hamilton, kişisel sorunlar sebebiyle görevinden ayrıldığını duyurdu.

ripple

Ripple’ın Geliştirici İlişkileri Direktörü Matt Hamilton, kişisel sorunlar sebebiyle görevinden ayrıldığını duyurdu. Blockchain firması, Hamilton yerine Barack Obama döneminde Beyaz Saray’da danışmanlık görevini üstlenmiş Michael Warren’ı göreve getirdi.

Warren, ekonomik ve jeopolitik konularda yirmi yılı aşkın deneyim sahibi olmasıyla tanınıyor.

Aynı zamanda Albright Stonebridge Group’un genel müdürü olan Warren, yatırımcılara ve şirketlere, işlerini mevcut yasal gerekliliklere uygun bir biçimde nasıl yürütecekleri konusunda danışmanlık yapmaktadır.

Warren, Obama’nın görev süresi boyunca Denetim Komitesi’nde de görev aldı.

Ripple, Warren’ın göreve getirilmesiyle uluslararası pazarlardaki etkinliğini artırmayı planlıyor. Şirkete göre Warren, küresel finansal gözlemcilerle iyi ilişkiler kurabilme yeteneğine sahip.

Warren Ripple’a katılmasıyla ilgili şunları söyledi:

“Hem şirket hem de kripto için tarihin böylesine önemli bir döneminde Ripple’a katılmaktan heyecan duyuyorum. Ripple ve yönetim ekibinin ABD’deki düzenleyici aksaklıkları, endüstrinin yararına olacak şekilde düzenlemesine öncülük etme ve herkes için eşit bir hareket alanı oluşturma çabalarına her zaman hayranlık duydu

Şirket, küresel finans ve dijital ekonomide lider konumunu daha da sağlamlaştırırken, Ripple’ın kripto düzenlemesinde ilerleme çabalarının bir parçası olmayı dört gözle bekliyorum”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner