Yükleniyor...

BiKi.com XB Token’inin Premiere IEO’sunu Başlattı

İlk 20 CoinMarketCap borsası BiKi.

BiKi.com XB Token

İlk 20 CoinMarketCap borsası BiKi.com, ilk IEO’sunu piyasaya sürüyor. Borsa, resmi olarak XueBi ticaret platformuna stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu ve ilk platform tokeni olan XB için IEO sürecini başlattı.

Finansman, ister IPO, ICO, IEO yoluyla ya da ister STO olsun herhangi bir projenin can damarıdır. IEO’ları ICO’lara tercih eden trend, dijital varlıkların finansmanında bir dönüm noktası olmuştur. ICO’lar ile karşılaştırıldığında, IEO’lar, IEO gerçekleştikten sonra borsa listelemeleri garanti altına alındığından, yatırım riskleri garanti altına alınmaktadır

BIKi’nin XueBi Platformuna Stratejik Yatırımı

BiKi Sektör Fonu kısa bir süre önce XueBi ticaret platformuna 1 milyon dolar yatırım yaptı. İki taraf, platformlarının varlık ve trafik açısından birbirini tamamlayacağı stratejik bir işbirliğine girdiler. XueBi.io‘nun dünyanın ilk topluluk federasyonlu dijital varlık ticaret platformu olduğu söyleniyor. Ürünleri arasında döviz ticareti, OTC ticareti ve kaldıraçlı ETF dahil ETF al-satı yer almaktadır. Getiri artırmak için finansal türevler ve borç kullanan bir endeks fonu, kaldıraçlı ETF ile, trader’lar piyasa dalgalanmalarından bağımsız olarak kısa veya uzun satış yapabilirler. Sınırlı fonlarla trader’lar borçlanmadan ve mevduat olmadan daha yüksek getiri elde edebilirler.

2020’deki ilk IEO projesi olan BiKi, 21 Şubat GMT + 8’de BiBi Power for XB / USDT çifti altında XueBi (XB) aboneliği başlatacak. Al-sat  aynı gün 7 saat sonra başlayacak.

Platform Tokenleri

Gösterilen fayda ile, platform tokenleri oldukça kârlı olabilir. Arkalarında bir borsa olması onlara daha fazla yatırım değeri veriyor.

Yarılanma sürelerinin yarattığı olumlu havadan da etkilenerek platform tokenleri de kullanıcıların yeni favorisi haline geldi Borsalardaki aforizma ilerledikçe, boğa piyasasının habercisi olan aracılık hisselerinde bir artış görülür. Kripto pazarlarında platform para birimleri aracılık hisse senetleriyle karşılaştırılabilir.

BiKi Platform Tokeni Değerini Nereden Alır

BIKI platform tokeni  değerini 2 yönden elde eder – faydası ve dolaşımdaki arzın azaltılması için token geri alımı ve yanmadan oluşan deflasyoner model. Azalan arz token değerini artırır.

Faydaları

  1. İşlem ücretlerini BIKI tokenini kullanarak yapmak, yatırımcıların %25 indirimden faydalanmasını sağlar.
  2. BiKi’nin yeni kullanıcı sistemi kullanıcıları basit ve profesyonel kullanıcılar olarak ikiye ayırır. BIKI token kullanımlarına ve işlem hacimlerine bağlı olarak, bunlar ayrıca 7 seviyeye ayrılır. Temel olarak, BIKI tokeni ne kadar çok kullanılır ve işlem hacmi ne kadar büyük olursa, işlem ücreti o kadar düşük olur ve kullanıcılara farklı işlem bonusları verir.
  3. XB IEO aboneliği, kullanıcıların aylık ortalama 10.000 BIKI’den daha yüksek bir pozisyona sahip olmalarını gerektirir, yani yalnızca BIKI token sahipleri ve iş ortakları BiKi’nin IEO aboneliğinden yararlanabilir.

Deflasyon Modeli

BIKI %100 token geri alımını ve yanmayı adapte eden ilk platformdur BIKI %39.8 yanma oranına ulaştı. Bu yüksek bir oran gibi görünmeyebilir, ancak en sürdürülebilirdir. BiKi, token geri alımında işlem ücretlerinin sadece %20-30’unu kullanan diğer platform tokenlerine kıyasla, işlem ücretlerini %100 oranında token geri alımında kullanan birkaç borsadan biridir. Sözleşmeye ve kaldıraç gelirine geri alımın eklenmesi ile uzun vadede yanmış BIKI tokeni miktarının en yüksek olması bekleniyor.

2. ortaklar, daha fazla platform hakkı ve temettü elde etmek için BIKI tokenlerini ellerinde tutabilirler. BiKi maden havuzu %20’ye varan cazip yıllık getiriler sunmakta ve bu da piyasa likiditesinin daha fazla artmasına olanak verecektir.

Bu uygulamalarla, BIKI tokenine olan talep, dolaşımdaki arz azaldıkça artmaya devam ederek tüm BiKi ekosistemi için olumlu bir geri bildirim oluşturmaktadır. BiKi.com’un stratejisi basittir – BIKI tokeninin değerini artırmaya devam etmek için fayda ve deflasyonist önlemler eklemeye devam edilecektir

Borsa platformlarının savaşı, sözleşmelerde, IEO’lardan, varlık yönetiminde, madencilik havuzlarında ve diğer tüm alanlarda devam ederken, BiKi, bir blockchain finans merkezi kurma girişimlerinde kullanıcı merkezli olmaya devam edecek.

BiKi.com Hakkında

Merkezi Singapur’da bulunan BiKi.com, CoinMarketCap’te ilk 20’de yer alan küresel bir kripto para borsasıdır. BiKi.com, 150’den fazla kripto para ve 280 işlem çiftinin ticareti için dijital varlık platformu sağlar. BiKi.com en güvenli, en istikrarlı ve en etkili kripto para birimi alım satım platformunu sağlamaya odaklanmıştır. İşlem ücretlerinin %100’ü platform tokeni BIKI’nin geri alınması ve yakılmasında kullanılır. Ağustos 2018’deki resmi açılışından bu yana BiKi.com, birikmiş 2 milyon kayıtlı kullanıcı, 200.000 günlük aktif kullanıcı, 2.000’in üzerinde topluluk ortağı ve 200.000 topluluk üyesi ile dünyanın en hızlı büyüyen kripto para birimi borsalarından biri olarak kabul edilmektedir. BiKi.com, Huobi’nin kurucu ortağı Du Jun, Genesis Capital Zhu Huai Yang, FBG Capital, ChainUP ve diğerlerinden toplam yaklaşık 10 milyon USD yatırım aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner