Yükleniyor...

Bill Morgan, Ripple ve SEC Davası İçin Kanıt Paylaştı

Avukat Bill Morgan, XRP’nin Ripple’ın likidite merkezinden çıkarılmasının, davanın mahkemeye taşınması halinde şirket için büyük bir kanıt olabileceğini söylüyor.

sec ripple sahit

Avukat Bill Morgan, XRP’nin Ripple’ın likidite merkezinden çıkarılmasının, davanın mahkemeye taşınması halinde şirket için büyük bir kanıt olabileceğini söylüyor. 

XRP topluluğunun üyeleri, Ripple’ın XRP’yi yakın zamanda başlatılan Liquidity Hub çözümünden çıkarmasıyla ilgili düşüncelerini paylaştı. Önde gelen XRP influencer’ı Bay Huber, Ripple‘ın SEC ile olan davasından bir yıl sonra XRP’nin Liquidity Hub çözümünün destekleyeceği ilk varlık olacağını belirtmişti.

Ripple Topluluğu Tepkisini Dile Getirdi

Huber bu açıklamanın, ürün piyasaya sürüldüğünde fiyatın yükseleceği beklentisiyle birçok kişiyi XRP’yi dipten satın almaya motive ettiğini de sözlerine ekledi. Ancak Ripple, XRP’yi Liquidity Hub’ın desteklenen varlıklar listesinden çıkarınca için işler planlandığı gibi gitmedi. 

Gelişmeye tepki gösteren XRP yanlısı Avukat Bill Morgan, Ripple’ın XRP’yi üründen çıkarma kararının, davanın mahkemeye taşınması halinde harika bir kanıt olarak kullanılabileceğini söyledi. 

Bill Morgan, konu ile ilgili yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Ripple ürünlerinin XRP’ye ihtiyaç duymadığı ve XRPL ve XRP’nin Ripple’ın tüm özel ürünlerinde XRP kullanmadan çalışabileceği konusu mahkemeye giderse duruşma için harika bir kanıt olabilir. XRP sahipleri edişelenmemelidir.” 

Ripple’ın Liquidity Hub ürünü geçtiğimiz hafta piyasaya sürüldü. Liquidity Hub Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash dahil olmak üzere birçok kripto varlığı destekliyor. Ripple, başlangıçta ürünün XRP’yi de listeleyeceğini açıklasa da daha sonra listeden çıkarttı. Bu gelişme, toplumda tartışmalara yol açarak Ripple’ı endişeleri gidermek üzere açıklama yapmaya çağırdı. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Ripple, XRP’nin listeden çıkarılmasını, XRP’ye yönelik devam eden düzenleyici baskıya bağladı. Ripple, XRP’nin ABD’de düzenleyici netlik kazandığında, Liquidity Hub’a dahil olacağının sözünü verdi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner