Yükleniyor...

Coinbase CEO’su: Kripto Endüstrisi Milyarlara Ulaşacak!

Kripto borsalarının popüler isimlerinden Coinbase'in CEO'su Brian Armstrong, kripto paraların geleceği hakkında görüşlerini belirtti.

brian

Kripto borsalarının popüler isimlerinden Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, kripto paraların geleceği hakkında görüşlerini belirtti.

Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, yayınladığı sosyal medya gönderisiyle birlikte, kripto paraların geleceğini ele aldı. İnternet teknolojisinin benimsenme hızı ile kripto endüstrisini karşılaştıran Armstrong, 10 yıl içersinde kripto kullanıcılarının 2-3 milyara ulaşacağını belirtti. İnternetin yaygınlaşma sürecini ele alarak ifadelerini dile getiren Armstrong, kripto ekosisteminin bu denli gelişmeye devam etmesi neticesinde, önümüzdeki 10 yıl içersinde kripto ekosisteminin pozitif anlamda bambaşka yerlere gelebileceğine değindi.

Brian Armstrong’dan Çarpıcı Yorumlar Geldi

Katman-2 ölçeklenebilirlik hizmetlerini de ön planda tutarak, kripto endüstrisinin gelişim yolunda emin adımlarla ilerleyeceğini belirten Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ilgi çekici yorumlarda bulundu. Kripto para birimlerinin popülaritesinin, endüstriyi geliştirmedeki başlıca faktörlerden biri olduğunu savunan Armstrong, güncel piyasa yorumunu da dolaylı şekilde açıklamış oldu.

Neredeyse yüzde 100’lük bir performans sergileyen kripto piyasası için yetkili kişilerden görüşler gelmeye devam ediyor. Sosyal medyadaki aktifliklerini artıran yetkili isimler, piyasanın pozitifliğini el üstünde tutarak, dikkat çekici paylaşımlarına devam ediyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner