Yükleniyor...

Binance, 2000 Yeni Çalışanı İşe Almayı Planlıyor

Kripto para piyasasındaki düşüşe rağmen, işlem hacmine göre dünyanın en büyük ve en popüler kripto borsalarından biri olan Binance, genişleme planlarını sürdürüyor.

FVSRWTqWUAABxXd

Kripto para piyasasındaki düşüşe rağmen, işlem hacmine göre dünyanın en büyük ve en popüler kripto borsalarından biri olan Binance, genişleme planlarını sürdürüyor. Binance CEO’sunun açıklamasına göre şirket 2000 ek çalışanı işe almayı planlıyor.

Binance’in sektördeki rakipleri diğer tanınmış kripto para borsaları Coinbase ve Gemini, işçi çıkaracağını duyurmuştu. Winklevoss kardeşlerin liderliğindeki borsa Gemini, işgücünde %10’luk bir kesinti duyururken, Coinbase 1100 çalışanını işten çıkarmaya karar verdi. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise Twitter’dan açıklama yaparak yeni kişiler işe alacaklarını duyurdu.

Binance’in bu kadar çok yeni boş pozisyon yaratma kararını daha da epik yapan şey, geçen hafta Binance’e karşı başlatılan SEC soruşturması. Binance’in buna rağmen güçlü durması Twitter’da da takdir topladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner