Yükleniyor...

Binance’ın ABD Kolu Binance US Önümüzdeki Hafta Açılıyor!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kısa süre önce yaptığı resmi açıklama ile ABD kolu Binance US için 18 Eylül'de kullanıcı kayıtlarının kabul edilmeye başlanacağını duyurdu.

Binance ABD Binance US

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kısa süre önce yaptığı resmi açıklama ile ABD kolu Binance US için 18 Eylül’de kullanıcı kayıtlarının kabul edilmeye başlanacağını duyurdu.

Kullanıcıların Binance US’de işlem yapabilmeleri için sisteme kimlik belgelerini yüklemeleri ve sosyal güvenlik numaralarını ibraz etmeleri gerekiyor.

Birkaç gün önce Binance US’e liderlik eden Catherine Coley, yaptığı açıklamayla platformun önümüzdeki haftalarda faaliyetlerine başlamasını planladıklarını belirtmişti. Ripple’da üst düzey yönetici olarak görev yapan Coley, Temmuz ayında Binance US’e CEO olarak transfer olmuştu.

İlk aşamada Binance US’in marketinde BTC, ETH, XRP, BCH, LTC ve USDT olmak üzere altı kripto para işlem görecek. Markette işlem gören kripto paraların sayısının ikinci aşamada 30’a çıkarılması bekleniyor. İkinci aşamada Binance US’in marketine eklenmesi planlanan kripto paralar şu şekilde: ADA, ATOM, BAT, BCHABC, BNB, BTC, DASH, EOS, ETC, ETH, HOT, IOTA, LINK, LOOM, LTC, MANA, NANO, NEO, PAX, REP, RVN, TUSD, USDC, USDT, VET, WAVES, XLM, XRP, ZIL ve ZRX

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner