Yükleniyor...

Binance, Abu Dabi’den Lisans Aldı

Kripto para borsası Binance, Abu Dabi'de müşterilere kripto para saklama hizmeti vermek için gereken lisansı aldı.

Binance Abu Dabiden Lisans Aldi

Kripto para borsası Binance, Abu Dabi‘de müşterilere kripto para saklama hizmeti vermek için gereken lisansı aldı.

Gelişen ve büyüyen kripto endüstrisine, ülkeler yoğun ilgi göstermeye başladı. Milyarlarca dolarlık bir hacmin döndüğü kripto piyasasında, gerekli düzenlemelerin yapılması amaçlanıyor. Özellikle kripto para borsaları, çeşitli ülkelerden lisans alarak hizmetlerini genişletiyor. Bu borsalardan biri olan Binance, küresel genişleme çalışmalarını tüm hızıyla yürütüyor. Son olarak borsa, Abu Dabi‘den gerekli kripto para saklama lisansını aldı.

Binance, Abu Dabi’de

Geçtiğimiz aylarsa Binance, Abu Dabi Global Market‘tan gerekli onayları almıştı. Son olarak borsa, Abu Dabi‘den kripto para saklama lisansını da aldı.

Binance, Abu Dabi Küresel Pazarında (ADGM) Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu’ndan (FSRA) onay aldı. Bu onay, Finansal Hizmetler İzni (FSP) olarak belirtildi.

ADGM Başkanı Ahmed Jasim Al Zaabi, “Binance’in Web3.0 ekonomisi için çözümler geliştirmek üzere ADGM’deki operasyonlarını ve Ar-Ge’sini desteklemeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Popüler kripto para borsası, FSRA şartlarına uyum sağladığı sürece kripto para saklama hizmeti verecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner