Yükleniyor...
Sponsored

Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Analizi – 16 Kasım 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,7'lik yükselişle 874 milyon dolara geriledi.

Ethereum ve Bitcoin Dususte 16 Eylul 2022 Piyasa Analizi

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,7’lik yükselişle 874 milyon dolara geriledi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve AVAX‘taki fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? AVAX‘taki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte yüzde 0,7 değer kaybetti. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun süredir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandından ciddi bir düşüş yaşadı. FTX’in iflası ve hacklenmesi derken kripto para piyasasında sular hiç dinmedi. Buna bağlı olarak da piyasa düşmeye devam etti. Bitcoin bulunduğu hareket bölgesiyle itibariyle fiyat seyrine 16-17 bin dolardan devam ediyor.

btc gunluk 7
Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu seviyelerden gelecek haber akışıyla beraber yönünü belirlemesini bekleyeceğiz. BTC’de de devam edecek bir düşüş olacaksa eğer bir sonraki durak 15-16 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 18 bin dolar bandına tutunmanı ardından 19-20 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 16-17 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

FTX’in iflasını açıklaması ardından da hacklendi iddialarının gündeme gelmesiyle Ethereum da ciddi düşüş kaydetti. Buna karşın Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 2,4’lük düşüş yaşadığını görüyoruz.

eth gunluk 7
Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki hedef 1200-1300 dolar bölgesinde tutunmak diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1100 dolar bandı olabilir. Yazı hazırlandığı an itibariyle Ethereum 1200 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi

Kripto piyasasının en popüler 20. coini olan AVAX, FTX’in iflasını açıklamasının ardından tam yükselişe geçecekken diğer kripto paralar gibi düşüş yaşadı. CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 1,1 düşüş yaşadı.

avax gunluk 2
AVAX’ın günlük grafiği

AVAX, an itibariyle 13,2 dolarda seyrediyor. AVAX’taki bir sonraki hedef 13,7 desteğine tutunması denebilir. Önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler yönü belirlemede rol oynayacak. Eğer bir düşüş yaşanırsa AVAX’ta destek olarak 12 dolar bölgesi karşımıza çıkıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x