Yükleniyor...

Binance, Airdrop Portal’ını Duyurdu

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, airdrop etkinliklerine dair detaylı bilgilerin yer alacağı “Airdrop Portal”ını duyurdu.

Binance Borsa Satin Alimi icin Masaya Oturdu

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, airdrop etkinliklerine dair detaylı bilgilerin yer alacağı “Airdrop Portal”ını duyurdu. 

Platform 24 Şubat tarihinde paylaştığı bir blog gönderisinde, airdrop etkinlikleri ile ilgili bilgi sağlayan yeni Airdrop Portalı’nın lansmanını duyurdu. Kullanıcılar, tek bir nokta üzerinden devam eden airdrop’ların son gelişmelerinden haberdar olabilecekler. 

Tüm Airdrop’lar Tek Bir Arayüz’de Yer Alacak

Airdrop Portal’ının düzenli olarak güncelleneceğini belirten Binance, kullanıcılardan sayfanın henüz kapsamlı olmadığını unutmamalarını rica etti. 

Tek bir arayüze dahil edilecek onlarca airdrop projesini kapsayan bu portal, başlaması planlanan, devam eden ve tamamlanan airdrop etkinliklerine dair detaylı bilgileri içerecek. 

Şu anda portal üzerinde, başlaması planlanan, devam eden ve tamamlanan olmak üzere toplam 15 farklı airdrop etkinliği yer alıyor. Airdrop etkinliği gerçekleştiren projeleri ise şöyle sıralayabiliriz:

Flare(FLR), Origin Dollar Governance (OGV), Edgeware (EDG), Pundi x Purse (PURSE) Sologenic (SOLO), Songbird (SGB), Boba Token (BOBA), Donie Finance (DON), KeyFi (KEYFI), Mettalex (MTLX), Venus Reward Token (VRT), Neutrino Token (NSBT), Selfkey (KEY)

Düzenleyici kurum ile bir süredir başı dertte olan Binance, sorunlarla mücadele ettiği bugünlerde hizmetlerine yönelik çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner