Yükleniyor...

Binance, Arjantin Milli Futbol Takımına Sponsor Oluyor

Kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamada Arjantin'in milli futbol takımının ana sponsoru ve beş yıl boyunca ulusal futbol liginin isim sponsoru olacağını duyurdu.

arjantin binance

Kripto para borsası Binance, yaptığı açıklamada Arjantin’in milli futbol takımının ana sponsoru ve beş yıl boyunca ulusal futbol liginin isim sponsoru olacağını duyurdu.

Şirket, Arjantin Futbol Federasyonu (AFA) ile bir anlaşma imzaladığını söyledi. Şirket Pazartesi günü yaptığı açıklamada, bunun Binance’in dünya çapında bir milli futbol takımıyla yaptığı ilk anlaşma olduğunu söyledi. Arjantin iki kez dünya şampiyonu olan güçlü bir milli takım ve dünyanın en iyi futbolcularından Lionel Messi’yle, tutkulu hayran kitlelerinden birine sahip.

Binance’e göre anlaşma, “kısa süre içinde” piyasaya sürülecek bir fan token’ın geliştirilmesini de içeriyor. Binance Latin Amerika direktörü Maximiliano Hinz yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Bu anlaşma ile Arjantin futbolunu her düzeyde desteklemeyi ve Binance, kripto dünyası ve blok zinciri hakkında ülke ve dünyadaki futbol hayranlarına farkındalık yaratmayı umuyoruz.”

AFA’nın ticari ve pazarlama müdürü Leandro Petersen, anlaşmanın federasyon ve ülkenin en iyi takımları için ekonomik bir nimet olacağını ve dünya çapında AFA’dan yeni dijital varlıklar alabilecek milyonlarca hayrana yakınlaşma fırsatı sunacağını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner