Yükleniyor...

Binance, Bahreyn’den Onay Aldı

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance, Bahreyn düzenleyicisinden onay aldı.

binance haber

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance, Bahreyn düzenleyicisinden onay aldı. Böylece ülke, Binance’e prensipte onay veren ilk Orta Doğu-Kuzey Afrika ülkesi oldu.

Bahreyn, kripto varlık alım satım platformu Binance’e kendisini bir kripto varlık servis sağlayıcısı olarak kurması için onay verdi. Ancak Binance’in Bahreyn Merkez Bankası’ndan lisans almak için gerçekleştirdiği başvuru süreci devam ediyor. 

Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao da gelişmeyi resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Binance Canada Capital Markets, Kanada Finansal İşlemler ve Raporlar Analiz Merkezi’ne (FINTRAC) kaydedildi. Kurumdaki belgelere göre ise şirket, 1 Aralık’ta kuruldu. 

Bu hamle ise, Binance’in tamamen düzenlenmiş bir kripto varlık alım satım platformu olma yolundaki son hamlesini temsil ediyor. Daha önce aktardığımız üzere Binance, dünya çapındaki birçok düzenleyiciden uyarı almıştı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner