Yükleniyor...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a NFT Hediye Edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe tarafından NFT tabanlı 'İstanbul'un Dijital Anahtarı' ve tablo hediye edildi.

cumhurbaskani NFT

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe tarafından NFT tabanlı ‘İstanbul’un Dijital Anahtarı’ ve tablo hediye edildi.

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı düzenlendi.

Haliç Kongre Merkezi’ndeki toplantıya Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve ilçe belediye başkanları da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a NFT Hediye Edildi

nft 6

Toplantı sonunda AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, günün anısına istinaden Erdoğan’a NFT tabanlı “İstanbul’un Dijital Anahtarı” ve tablo hediye etti. Erdoğan’a ayrıca üzerinde adının yazılı olduğu bir forma da hediye edildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner