Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Binance Bazı Kripto Para Çiftlerini Kaldırıyor

Binance Bazı Kripto Para Çiftlerini Kaldırıyor

ABONE OL:google-news

Binance, bazı kripto para çiftlerini borsadan kaldıracağını duyurdu. Web sitesinden ve Twitter’dan duyuru yapan ünlü kripto para borsası amaçlarının likidite ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek olduğunu ifade etti. Duyuruya göre yarın TSİ 11.00’dan itibaren VB / USDC, NPXS / USDC, NAV / ETH, NAV / BNB, SNGLS / ETH borsada olmayacak.

Binance Duyuru Yaptı

Duyuruda şu ifadeler kullanıldı: “Geniş ürün yelpazemiz arasında likidite ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek için Binance, aşağıdaki işlem çiftlerinde alım satım işlemlerini kaldıracak ve durduracaktır: VB / USDC, NPXS / USDC, NAV / ETH, NAV / BNB, SNGLS / ETH. Lütfen, kullanıcıların yukarıdaki varlıkları Binance‘te bulunan diğer işlem çiftlerinde işlem yapabileceğini unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen alım satımlarınızı dikkatli yapın. Borsa, yüksek kaliteli madeni paralar seçmek için en iyi çabayı gösterecek, ancak alım satım zararlarınızdan sorumlu olmayacaktır.”

Borsa geçtiğimiz aylarda da 30 adet işlem çiftini kaldırmıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar