Yükleniyor...

Binance Bazı Kripto Para Çiftlerini Kaldırıyor

Binance, bazı kripto para çiftlerini borsadan kaldıracağını duyurdu.

binance 3

Binance, bazı kripto para çiftlerini borsadan kaldıracağını duyurdu. Web sitesinden ve Twitter’dan duyuru yapan ünlü kripto para borsası amaçlarının likidite ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek olduğunu ifade etti. Duyuruya göre yarın TSİ 11.00’dan itibaren VB / USDC, NPXS / USDC, NAV / ETH, NAV / BNB, SNGLS / ETH borsada olmayacak.

Binance Duyuru Yaptı

Duyuruda şu ifadeler kullanıldı: “Geniş ürün yelpazemiz arasında likidite ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek için Binance, aşağıdaki işlem çiftlerinde alım satım işlemlerini kaldıracak ve durduracaktır: VB / USDC, NPXS / USDC, NAV / ETH, NAV / BNB, SNGLS / ETH. Lütfen, kullanıcıların yukarıdaki varlıkları Binance’te bulunan diğer işlem çiftlerinde işlem yapabileceğini unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen alım satımlarınızı dikkatli yapın. Borsa, yüksek kaliteli madeni paralar seçmek için en iyi çabayı gösterecek, ancak alım satım zararlarınızdan sorumlu olmayacaktır.”

Borsa geçtiğimiz aylarda da 30 adet işlem çiftini kaldırmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner