Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Borsaları Binance Beklentileri Karşılamayan Kripto Paraları Liste Dışı Etmeye Devam Edecek

Binance Beklentileri Karşılamayan Kripto Paraları Liste Dışı Etmeye Devam Edecek

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, dün gerçekleştirdiği soru-cevap oturumunda merak edilen soruları cevapladı. Zhao, bazı kripto para birimlerinin borsadan çıkarılmasıyla ilgili yaşanan tartışmalara değindi.

Zhao, bazı kripto paraların borsadan çıkarılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bir kripto para projesini listelerken bazı kriterleri ele alıyoruz. Zamanla bazı projeler bu standartların altına düşebiliyor. Bu durumda onları platformumuzdan çıkarmak zorunda kalıyoruz.”

Zhao, kripto para birimlerinin liste dışı etmenin zararlı etkileri olduğunu kabul etti, ancak belirli standartların altına düşen kripto paraları liste dışı etmeye devam edeceklerinin sinyalini verdi.

Binance CEO’su, kripto paraları liste dışı ettiklerinde kendilerine ve bu kripto paralara yatırım yapan kullanıcılara zarar verdiklerinin farkında olduklarını söyledi. Zhao, liste dışı edilen projelerin kendilerini savunmak zorunda olduklarını ve çoğunun Binance ile ya da Binance’sız yoluna devam etmeleri gerektiğini belirtti.

2018’in ikinci yarısında birçok dev kripto para borsası birçok kripto para birimini liste dışı etmişti. Binance, en son CLOAK, MOD, SALT, SUB ve WINGS kripto para birimlerini liste dışı etti. Liste dışı edilen kripto paraların değeri en az yüzde 50 oranında düştü.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar