Yükleniyor...

Binance Beklentileri Karşılamayan Kripto Paraları Liste Dışı Etmeye Devam Edecek

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'ın kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, dün gerçekleştirdiği soru-cevap oturumunda merak edilen soruları cevapladı.

Kripto Para Borsası Binance

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, dün gerçekleştirdiği soru-cevap oturumunda merak edilen soruları cevapladı. Zhao, bazı kripto para birimlerinin borsadan çıkarılmasıyla ilgili yaşanan tartışmalara değindi.

Zhao, bazı kripto paraların borsadan çıkarılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bir kripto para projesini listelerken bazı kriterleri ele alıyoruz. Zamanla bazı projeler bu standartların altına düşebiliyor. Bu durumda onları platformumuzdan çıkarmak zorunda kalıyoruz.”

Zhao, kripto para birimlerinin liste dışı etmenin zararlı etkileri olduğunu kabul etti, ancak belirli standartların altına düşen kripto paraları liste dışı etmeye devam edeceklerinin sinyalini verdi.

Binance CEO’su, kripto paraları liste dışı ettiklerinde kendilerine ve bu kripto paralara yatırım yapan kullanıcılara zarar verdiklerinin farkında olduklarını söyledi. Zhao, liste dışı edilen projelerin kendilerini savunmak zorunda olduklarını ve çoğunun Binance ile ya da Binance’sız yoluna devam etmeleri gerektiğini belirtti.

2018’in ikinci yarısında birçok dev kripto para borsası birçok kripto para birimini liste dışı etmişti. Binance, en son CLOAK, MOD, SALT, SUB ve WINGS kripto para birimlerini liste dışı etti. Liste dışı edilen kripto paraların değeri en az yüzde 50 oranında düştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner