Anasayfa Bitcoin (BTC) Binance'ta Bitcoin (BTC) Aniden 680 Dolara Düştü!

Binance’ta Bitcoin (BTC) Aniden 680 Dolara Düştü!

En büyük kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatı dev kripto para borsası Binance’ta sert şekilde düştü ve Bitcoin (BTC) fiyatı bir anda 680 dolara kadar geriledi.

Fiyattaki ani kırılma BTC/USDS işlem çiftinde yaşandı ve kısa süre içinde fiyat hızla toparlanarak normal seviyesine döndü.

Binance BTC:USDS

Kripto para piyasalarında oynaklık (volatilite) beklenmeyen bir şey değil. Tam tersine oynaklık birçok trader’ın bu piyasayla ilgilenmesinin temel nedenleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte ani fiyat kırılmarı pek beklenen ve istenenler arasında yer almıyor.

Binance’ta BTC/USDS paritesinde 680 dolara düşmesi, başka bir deyişle Bitcoin (BTC) bir anda dolar değerinin yüzde 90’ının kaybetmesi kripto para piyasasında yaşanan ilk ve son ani fiyat kırılması olmayacak. Geçmişte birçok kez bu tip ani fiyat kırılması yaşandı ve muhtemelen gelecekte de yaşanmaya devam edecek.

Son yaşanan fiyat kırılması sonrası Bitcoin (BTC) 2016’daki fiyatına geri dönmüş oldu ve ilginçtir ki o dönem Binance yoktu. Her halükarda ani fiyat kırılmasıyla aynı zamanda alım emri veren birçok yatırımcı ucuzdan Bitcoin (BTC) alma fırsatı yakalamış oldu.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Yorum Yapın, Görüşlerinizi Paylaşın

Bizi Takip Edin

725BeğenenlerBeğen
111TakipçilerTakip Et
10,591TakipçilerTakip Et
36AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar