Binance'ta Bitcoin (BTC) Aniden 680 Dolara Düştü! • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance’ta Bitcoin (BTC) Aniden 680 Dolara Düştü!

En büyük kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) fiyatı dev kripto para borsası Binance'ta sert şekilde düştü ve Bitcoin (BTC) fiyatı bir anda 680 dolara kadar geriledi.

BTC Bitcoin

En büyük kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatı dev kripto para borsası Binance’ta sert şekilde düştü ve Bitcoin (BTC) fiyatı bir anda 680 dolara kadar geriledi.

Fiyattaki ani kırılma BTC/USDS işlem çiftinde yaşandı ve kısa süre içinde fiyat hızla toparlanarak normal seviyesine döndü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance BTC:USDS

Kripto para piyasalarında oynaklık (volatilite) beklenmeyen bir şey değil. Tam tersine oynaklık birçok trader’ın bu piyasayla ilgilenmesinin temel nedenleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte ani fiyat kırılmarı pek beklenen ve istenenler arasında yer almıyor.

Binance’ta BTC/USDS paritesinde 680 dolara düşmesi, başka bir deyişle Bitcoin (BTC) bir anda dolar değerinin yüzde 90’ının kaybetmesi kripto para piyasasında yaşanan ilk ve son ani fiyat kırılması olmayacak. Geçmişte birçok kez bu tip ani fiyat kırılması yaşandı ve muhtemelen gelecekte de yaşanmaya devam edecek.

Son yaşanan fiyat kırılması sonrası Bitcoin (BTC) 2016’daki fiyatına geri dönmüş oldu ve ilginçtir ki o dönem Binance yoktu. Her halükarda ani fiyat kırılmasıyla aynı zamanda alım emri veren birçok yatırımcı ucuzdan Bitcoin (BTC) alma fırsatı yakalamış oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x