Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin’de (BTC) Golden Cross Heyecanı: Mega Boğa Koşusu Geliyor Olabilir!

Bitcoin’de (BTC) Golden Cross Heyecanı: Mega Boğa Koşusu Geliyor Olabilir!

ABONE OL:google-news

Hareketli ortalama (MA), profesyonel yatırımcılar tarafından kullanılan en popüler teknik göstergelerden biridir. 50 dönemlik MA ile 100 dönemlik MA’nın kesişmesi güçlü bir alım sinyali olarak kabul edilir. Bu model “golden cross” olarak bilinir ve Bitcoin (BTC) grafiklerinde 2016’dan beri bu model tamamlanmadı.

Bitcoin (BTC) Sert Hareketler Yapmazsa Model Tamamlanacak

Golden cross 2016-2017 boğa koşusunun başlangıcını işaret etmiş bu şekilde dev boğa koşusunu ilk önce MA’lar haber vermiş olmuştu. Bu gelişmeden sonra herkesin bildiği efsane boğa koşusu başladı ve Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Benzer şekilde birkaç ay önce Bitcoin (BTC) büyük bir büyüme yaşadıktan sonra şaşırtıcı bir düşüş yaşadı. MA’lar şimdi bu eğilimlerle golden cross eşiğine geldiler. Eğer Bitcoin (BTC) fiyatında sert hareketler olmazsa önümüzdeki haftalarda golden cross oluşumu tamamlanacak. Grafik 2016 yılındakine büyük oranda benzerlik gösteriyor.

Golden Cross Gerçekten Bu Kadar Önemli Mi?

Pek çok analist ve trader golden cross’un aslında oldukça güçlü bir alım sinyali olduğuna inanıyor, ancak kripto para piyasasının dalgalı doğası nedeniyle hiçbir şeyin garantisi yok.

Bitcoin (BTC) meraklısı ve analisti Crypto Einstein’da yaklaşmakta olan golden cross’u işaret etti. Bitcoin (BTC) için genel ruh hali oldukça olumlu görünüyor, ister golden cross isterse diğer göstergeler nedeniyle çoğu analist uzun vadede Bitcoin’in oldukça iyi göründüğü konusunda hemfikir.

Kripto para danışmanı ve trader’ı olan Big Chonis, Bitcoin (BTC) için farklı türde bir grafik paylaştı. “Orbital” grafiğine göre, Bitcoin (BTC) bir yörünge halkasından diğerine geçiş yapmaya hazırlanıyor ve bu Bitcoin’in (BTC) şu anda mevcut pozisyondan başka bir düşüş pozisyonuna geçtiği anlamına geliyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

923BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,400TakipçilerTakip Et
616AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar