Yükleniyor...

Binance, Yeni Vadeli Ürünü Bluebird’i Başlatıyor

Kripto para borsası Binance, Twitter ile ilişkilendirdiği yeni vadeli ürünü Bluebird Endeksi'ni başlatacağını duyurdu.

Binance Bluebird Vadeli Urununu Duyurdu

Kripto para borsası Binance, Twitter ile ilişkilendirdiği yeni vadeli ürünü Bluebird Endeksi‘ni başlatacağını duyurdu.

Binance, Elon Musk‘ın Twitter‘ı satın almasındaki en büyük destekçilerden biri oldu. Ayrıca popüler kripto para borsası, sosyal medya platformunun da hissedarı oldu. Binance CEO‘su Changpeng Zhao (CZ), Twitter’ın kripto dünyasına ivme getireceğine inanıyor. CZ, Twitter’ın kripto açısından önemli bir konumda olduğunu belirtti. Borsanın, sosyal medya platformuna yönelik çalışmaları ve desteği devam edecek gibi görünüyor. Son olarak kripto para borsası, yeni vadeli ürününü duyurdu.

Binance’den Yeni Bir Endeks: Bluebird

Twitter ile alakalı olarak düzenlenen yeni vadeli endekste, BNB, MASK ve DOGE yer alıyor. Bu üç kripto para, kendi fiyat hareketlerine göre endekslenecek.

Daha önce Football Endeks ürününü duyuran Binance, yatırımcılardan yoğun ilgi görmüştü. Football Endeksi, fan tokenler üzerinden vadeli yatırım hizmeti sunuyor.

Yatırımcıların endeks ürünlerine olan ilgisini gören güçlü borsa, Twitter ile alakalı olarak Bluebird ürününü çıkaracak. Bluebird, popüler üç kripto paranın ortalama fiyatını baz alacak. Olası bir DOGE, MASK, BNB yükselişlerinde otomatik olarak Bluebird tarafında da yükseliş yaşanacak. Ancak yatırımcıların, endeksin üç kripto paranın hareketine göre şekillendiğini unutmaması gerekiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x